کد خبر : 2025096 | 10 خرداد 1403 ساعت 00:44 | 67K بازدید | 219 دیدگاه

ادعای رضا عنایتی؛

پیکان - استقلال در دستگردی با 60 تماشاگر!

سرمربی پیکان اعلام کرد دیدار این تیم مقابل استقلال به‌طور قطعی در ورزشگاه دستگردی برگزار می‌شود.

پیکان - استقلال در دستگردی با 60 تماشاگر!

به گزارش "ورزش سه"، استقلال که یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر به‌شمار می‌رود و شانس کسب جام دارد، آخرین مسابقه خود در فصل جاری را در حالی باید مقابل پیکان برگزار کند که هنوز به‌طور رسمی محل برگزاری این دیدار از سوی فدراسیون فوتبال اعلام نشده، اما رضا عنایتی تاکید کرد که قطعا این بازی در ورزشگاه پاس قوامین انجام می‌شود.

باشگاه پیکان تاکید دارد که باید از حق خود بهره ببرد و دیدار مقابل استقلال را در ورزشگاه پاس قوامین که همیشه در آنجا میزبانی داشته، انجام بدهد ولی آبی‌ها نیز می‌خواهند در استادیوم دیگری که میزبان هواداران‌شان هستند، این بازی را انجام بدهند.

در این شرایط، رضا عنایتی سرمربی تیم پیکان در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر پیرامون بحث میزبانی خودروسازان در این دیدار عنوان کرد: امروز (دوشنبه) قطعا رسمی شد که بازی در ورزشگاه دستگردی است و به من هم این موضوع را اطلاع دادند.

ویدئو: 334209

او ادامه داد: من آنقدر درگیری ذهنی به‌خاطر بازی دارم که نمی‌دانم چقدر تماشاگر به ورزشگاه می‌آید ولی آنطور که من شنیدم حدود 60 نفر می‌توانند به استادیوم بیایند.

سرمربی پیکان از تیم‌ها درخواست کرد که همه توان‌شان را در هفته پایانی بگذارند و افزود: روی صحبتم با همه است تا تمام توان خودشان را بگذارند و بازی‌ها به سلامت برگزار شود. عدم توجه به این مسابقه آخر حق‌الناس است و نباید کم کاری کنند.

دیدگاه‌ها