کد خبر : 2025100 | 10 خرداد 1403 ساعت 07:40 | 11.5K بازدید | 10 دیدگاه

بیانیه یوونتوس برای بونوچی: خداحافظ ستون!

باشگاه یوونتوس به لئوناردو بونوچی، اسطوره باشگاه، که امروز در ۳۷ سالگی خداحافظی‌اش را از فوتبال اعلام کرد، ادای احترام کرد.

بیانیه یوونتوس برای بونوچی: خداحافظ ستون!

به گزارش "ورزش سه"، بونوچی در دوران حضورش در تورین در مجموع ۱۹ جام مهم را به دست آورد که شامل ۹ عنوان قهرمانی سری آ بود که پنج عنوان آن به‌طور متوالی قبل از انتقال او به سن سیرو به دست آمد.
بیانکونری نوشت که بونوچی پس از کسب جام‌های متعدد در دهه ۲۰۱۰، که در دو دوره حضور با یک وقفه کوتاه در میلان در ۲۰۱۷-۱۸ تقسیم شد، نام خود را در تاریخ یوونتوس حک کرد. 

2028131

بیانیه یوونتوس پس از اعلام بونوچی
"بازیکنی که بخش عظیمی از تاریخ اخیر ما را تشکیل می‌داد، تصمیم گرفته است دنیای فوتبال را ترک کند. لئوناردو بونوچی تصمیم گرفته است از فوتبال خداحافظی کند، خبری که ما را عمیقا تحت تاثیر قرار می‌دهد، زیرا لئو نام خود را در تاریخ یوونتوس حک کرده است: ۵۰۲ بازی با پیراهن سیاه و سفید؛ هشت عنوان قهرمانی لیگ، چهار جام حذفی و پنج سوپر کاپ.
ستون اصلی و یکی از "بی" های بی‌بی‌سی، یکی از سه دفاعی که صفحات افسانه‌ای زیادی نوشته است، بونوچی ۱۲ فصل را با ما گذراند.
ما سپتامبر گذشته خداحافظی کردیم، اما رشته‌ای که ما را به هم پیوند می‌دهد قابل شکستن نیست. حالا که لئو تصمیم گرفته است فصل جدیدی را در زندگی خود آغاز کند، برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم."
بعد از خبر خداحافظ بونوچی از دنیا فوتبال، بسیاری به او ادای احترام کردند. از جمله جانلوئیجی بوفون، هم تیمی سابق ایتالیا و یوونتوس.

دیدگاه‌ها