کد خبر : 2025158 | 10 خرداد 1403 ساعت 13:45 | 10K بازدید | 22 دیدگاه

ادعای مدیر بایرن: کمپانی همه چیز دارد، جز تجربه!

مکس ابرل، مدیر بایرن مونیخ، می‌گوید ونسان کمپانی بهترین انتخاب برای هدایت این تیم بوده و تمام ویژگی‌های لازم جز تجربه مربیگری در بالاترین سطح فوتبال اروپا را دارد.

ادعای مدیر بایرن: کمپانی همه چیز دارد، جز تجربه!

به گزارش "ورزش سه"، ابرل در چند ماه اخیر روزهای سختی را پشت سر گذاشت و جستجو برای پیدا کردن بهترین گزینه جانشینی توماس توخل باعث شده بود که دردسرهای زیادی را تجربه کند، اما در نهایت با کمپانی برای قبول هدایت این تیم به توافق رسید. 

بسیاری از رسانه‌های آلمانی مدعی شده بودند که این مدیر بایرن مونیخ یکی از حامیان اصلی حضور در این تیم بود و حتی به دیگر مدیران این باشگاه که رضایت چندانی از این تصمیم نداشتند اطمینان داد که اگر این مربی در بایرن موفق نشود، خودش هم از این باشگاه خواهد رفت تا نشان دهد که با تمام وجود به او اعتماد دارد. 

ابرل دقایقی قبل به همراه کمپانی در اولین نشست خبری پس از انتخاب او حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. 

انتخاب کمپانی: بسیار خوشحال هستم که با ونسان به توافق رسیدیم. ما یکی از جذاب‌ترین مربیان حاضر در اروپا را پیدا کردیم. او مربی بسیار جوانی است. ما بلافاصله متوجه شدیم که او ایده‌های خوبی برای فوتبال و قدم‌های بعدی که باید برداریم دارد. بی‌صبرانه منتظر انرژی جدید و قدرت جدید هستیم و امیدواریم که موفقیت جدید هستیم. 

2028222

مشکلات در کادر فنی بایرن: ما اخیرا مشکلات زیادی در پست سرمربی بایرن داشتیم. می‌خواهیم این وضعیت را تغییر دهیم. چون مربی نقش مهمی در این باشگاه دارد. فرصت بسیار خوبی داریم که بار دیگر تیمی متحد باشیم. حالا مربی جوانی داریم که چهار سال سابقه مربیگری دارد. او شخصیت قدرتمندی دارد که ما را تحت تاثیر قرار داده است. ما می‌خواهیم کنار هم باشیم. با هم از همه چیز عبور خواهیم کرد و می‌خواهیم برای مدتی طولانی با هم کار کنیم. 

شخصیت کمپانی: او همه ویژگی‌های لازم به جز تجربه مربیگری در بالاترین سطح فوتبال را دارد. سبک فوتبال او و به‌کارگیری ایده‌هایش کاملا با بایرن سازگار است. ما می‌خواهیم در زمین با و بدون توپ فعال باشیم. پس از صحبت با ونسان، فروند و من بسیار ناراحت شدیم که شش هفته قبل این صحبت را نداشتیم. در این صورت، شما رسانه‌ها حرفی برای نوشتن نداشتید. از نظر من، ما بهترین مربی را برای بایرن در چند سال آینده پیدا کردیم. 

تجربه کار کمپانی: دو سال حضور او در اندرلخت استثنائی بود. او جوان‌ترین تیم اروپا را هدایت کرد. سپس تصمیم گرفت به انگلیس برود. آنها با رکورد ۱۰۱ امتیاز و فوتبالی درخشان به لیگ برتر صعود کردند. به همین دلیل است که او در فهرست من و فروند برای مدتی طولانی قرار داشت. ما روند تصمیم‌گیری طولانی داشتیم و در نهایت بهترین گزینه را حفظ کردیم. 

برنامه برای تقویت تیم: کمپانی هم در این امر دخیل است. ما خیلی درباره بازیکنان و فهرست تیم حرف زدیم. فروند و من نه تنها به دنبال مربی، بلکه به دنبال برنامه‌ریزی برای تیم هم بودیم. ما جلوتر از چیزی هستیم که مردم فکر می‌کنند. تغییرات رادیکال؟ تغییر رادیکال چیست؟ فهرست مازاد نداریم. اما بازیکنانی هستند که در آینده شرایط سخت‌تری خواهند داشت که طبیعی است. ما در این مسیر قدم‌های بسیاری برداشتیم. 

دیدگاه‌ها