کد خبر : 2025261 | 11 خرداد 1403 ساعت 05:49 | 9.6K بازدید | 24 دیدگاه

آخرین فرصت پدیده لیگ مقابل یاران سابق!

علی‌اصغر اعرابی نیم فصل درخشانی را پشت سر نگذاشت و در هفته پایانی به مصاف یاران سابق خواهد رفت.

آخرین فرصت پدیده لیگ مقابل یاران سابق!

به گزارش "ورزش سه"، علی‌اصغر اعرابی پدیده نیم فصل نخست لیگ برتر که با درخشش در شمس‌آذر قزوین در فوتبال ایران چهره‌ شد در نقل و انتقالات نیم فصل به تیم سپاهان پیوست اما نتوانست عملکرد خوبش را در این تیم ادامه دهد و نیم فصل ناموفقی را پشت سر گذاشت.

او در هفته پایانی لیگ برتر به مصاف تیم سابق خود خواهد رفت و آخرین فرصت برای او خواهد بود تا برای سپاهان گلزنی کند و بدون گل زده فصل را با سپاهان به پایان نرساند، تنها تاثیرگذاری مثبت او روی گل‌های سپاهان در بازی با شمس‌آذر در جام حذفی بود.

اعرابی انگیزه‌های خاصی دارد تا مقابل تیم سابق خود بهترین نمایش را ارائه کند، او در بازی جام حذفی از ابتدا در ترکیب سپاهان قرار گرفت و یکی از بهترین بازی‌های خود را انجام داد و این احتمال وجود دارد تا در بازی شنبه هم در ترکیب اصلی سپاهان قرار بگیرد.

2025650

او در این فصل بیشتر به عنوان بازیکن جانشین در ترکیب سپاهان به میدان آمد و فقط در بازی با پیکان و نساجی از ابتدا در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفت.

اعرابی آنطور که باید نتوانست در پیراهن سپاهان بدرخشد و باید دید فصل آینده وضعیت برای او به چه شکل پیش خواهد رفت، او یک فصل دیگر در سپاهان باقی خواهند ماند یا باشگاه دیگری را برای ارائه فوتبال خود انتخاب خواهد کرد.

دیدگاه‌ها