کد خبر : 2025263 | 11 خرداد 1403 ساعت 06:17 | 20.3K بازدید | 13 دیدگاه

عباس‌زاده و فولاد بازهم به هم رسیدند:

موتور مهاجم محبوب به موقع روشن شد!

محمد‌ عباس‌زاده در هفته‌های پایانی لیگ برتر در مسیر گلزنی قرار گرفت.

موتور مهاجم محبوب به موقع روشن شد!

به گزارش "ورزش سه"، محمد عباس‌زاده مهاجم محبوب تیم فوتبال نساجی در هفته‌های پایانی لیگ موفق به گلزنی شد تا نقش مهمی در تضمین پیروزی‌های نساجی و بقا در لیگ برتر داشته باشد.

این بازیکن معمولا در اواسط نیمه دوم مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه چهارچوب شناسی خوبی که دارد از ضدحملات این تیم بهترین بهره را می‌برد و دو گل برای نساجی به ثمر رسانده و یک پنالتی هم برای این گرفته است.

او در هفته‌های 27 و 29 لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان و هوادار تهران گلزنی کرد و پیش از آن در هفته 2 لیگ برتر با پیراهن فولاد خوزستان برابر صنعت نفت آبادان گلزنی کرده بود.

2028384

مهاجم باتجربه نساجی در این فصل فقط در چهار مسابقه در ترکیب اصلی نساجی قرار گرفت اما هر زمان که به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد با تمام توان برای این تیم بازی کرد و عملکرد خوبی هم به نمایش گذاشت، هر دو گل عباس‌زاده برای نساجی در شرایطی به ثمر رسید که به عنوان جانشین به میدان آمده بود، تعویض طلایی ساکت الهامی برای بقا در لیگ برتر مهاجم کهنه‌کار آنها بود.

این احتمال وجود دارد که محمد عباس‌زاده برابر تیم سابق خود از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرد تا با انگیزه بالایی که دارد به‌طور کامل در این مسابقه حضور پیدا کند و به دنبال سومین گل خود خواهد بود.

دیدگاه‌ها