کد خبر : 2025277 | 11 خرداد 1403 ساعت 08:49 | 27.1K بازدید | 21 دیدگاه

شرایط پیچیده کاپیتان بارسا: برای تو پول نداریم!

این احتمال وجود دارد که سرخی روبرتو، کاپیتان بارسلونا، مجبور به ترک این باشگاه در تابستان شود.

شرایط پیچیده کاپیتان بارسا: برای تو پول نداریم!

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا توانست گزینه مناسبی را برای جانشینی ژاوی انتخاب کند و حالا هانسی فلیک هدایت این تیم را در فصل آینده برعهده خواهد داشت اما به نظر می‌رسد که شرایط مالی نه چندان خوب این باشگاه کار را برای آنها بسیار سخت کرده است. 

رعایت قوانین فرپلی مالی لالیگا و همچنین یوفا باعث شده است که آنها هیچ چاره‌ای جز فروش بازیکنان برای تقویت تیم فعلی و حتی ثبت رسمی قرارداد تعدادی از بازیکنان برای استفاده از آنها در لالیگا نداشته باشند و به همین دلیل احتمال دارد که روبرتو هم نتواند قرارداد جدیدی را با این باشگاه به امضا برساند. 

2028086

روزنامه موندو دیپورتیوو خبر داده است که بحث تمدید قرارداد کاپیتان بارسا روز به روز پیچیده‌تر می‌شود. باشگاه به او اعلام کرده است که اگر قصد دارد قراردادش را تمدید کند باید فعلا صبر کند. این باشگاه در حال حاضر توانایی مالی برای تمدید قرارداد او بیش از سایر بازیکنان را ندارد و به نوعی به او اعلام کرده که در اولویت اول نیست. 

بارسا همچنین نمی‌تواند ثبت قرارداد او برای حضور در لالیگا را تضمین کند و به همین دلیل این احتمال که شاید روبرتو مجبور به ترک این باشگاه در صورت ناتوانی آنها در حل مشکل فرپلی مالی شود را رد نمی‌کند.

دیدگاه‌ها