کد خبر : 2025300 | 11 خرداد 1403 ساعت 11:56 | 35.9K بازدید | 29 دیدگاه

وداع احساسی ستاره برزیلی: آماده برای رئال (عکس)

اندریک، ستاره برزیلی، شب گذشته آخرین بازی‌اش را با پیراهن پالمیراس انجام داد و حالا آماده پیوستن به رئال مادرید است.

وداع احساسی ستاره برزیلی: آماده برای رئال (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، درخشش اندریک در ترکیب پالمیراس توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرد اما در نهایت این رئال مادرید بود که در این رقابت پیروز شد و توانست این اعجوبه برزیلی را به خدمت بگیرد و حالا او آماده اضافه شدن به اردوی این تیم است.

او شب گذشته برای آخرین بار در دیدار برابر سن لورنزو در ترکیب پالمیراس به میدان رفت و نتوانست پس از این بازی جلوی اشک‌هایش را بگیرد. هواداران حاضر در ورزشگاه آلیانز پارک ایستاده او را مورد تشویق قرار دادند و پیام «بعدا تو را می‌بینم» در دستان آنها دیده می‌شد که او را بسیار تحت تاثیر قرار داد.

2028421

این ستاره ۱۷ ساله در حالی که مشغول ادای احترام و تشکر و دست تکان دادن برای تماشاگران بود شروع به اشک ریختن کرد و تصاویر مربوط به خداحافظی او واکنش بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها به همراه داشت.

اندریک پس از پایان این بازی گفت: «من بسیار خوشحال و در عین حال بسیار ناراحت هستم چون از پالمیراس به‌خاطر همه کارهایی که در زندگی من انجام داد سپاسگزارم. صحبت کردن در حال حاضر خیلی سخت است اما من خوشحال هستم. پیش از این گریه‌هایم را کرده‌ام و قصد ندارم دوباره اشک بریزم.

2028422

امیدوارم هواداران هرگز من را فراموش نکنند. من هرگز آنها را فراموش نخواهم کرد. آنها همیشه در زندگی من حضور خواهند داشت. دیدم که آنها شعاری را برای من ساخته بودند... وقتی اولین بار آن را شنیدم خیلی خوشحال بودم. فقط امیدوار هستم که دوباره بتوانیم همدیگر را ببینیم.»

این مهاجم قرار است به زودی راهی اردوی تیم ملی برزیل شود تا خودش را برای حضور در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا آماده کند و پس از آن به اردوی رئال مادرید اضافه می‌شود تا برای این چالش جدید زندگی‌اش آماده شود. 

2028423

دیدگاه‌ها