کد خبر : 2025314 | 11 خرداد 1403 ساعت 13:10 | 25.4K بازدید | 33 دیدگاه

پیکه:

پول فروش نیمار و فیگو به بارسلونا ضربه زد

پیکه، ستاره سابق بارسلونا، معتقد است که این باشگاه نتوانسته است استفاده درستی از پول فروش نیمار داشته باشد.

پول فروش نیمار و فیگو به بارسلونا ضربه زد

به گزارش "ورزش سه"، نیمار در سال ۲۰۱۷ با قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست و پس از آن بود که مدیران این باشگاه چند خرید بزرگ با قیمت‌های هنگفت انجام دادند که در همان زمان هم انتقادهای بسیاری را به همراه داشت.

شرایط مالی نه چندان خوب این تیم در چند ماه اخیر و همچنین مشکلاتی که این باشگاه به‌خاطر قوانین سختگیرانه فرپلی مالی لالیگا و یوفا پیدا کرده باعث شده است که بیش از پیش به این اتفاق و رفتارهای صورت گرفته از سوی مدیران بارسا اشاره شود و حالا پیکه هم در این باره صحبت کرده است.

2005198

این ستاره سابق بارسا در این باره گفت: «ما ۲۲۲ میلیون یورو برای نیمار دریافت کردیم و ۴۰۰ میلیون یورو برای خرید سه بازیکن هزینه کردیم. این اتفاقی بود که ۱۵ سال قبل هم پس از فروش فیگو برای ما رخ داد. او با ۶۰ میلیون یورو به رئال رفت و ما سه بازیکن دیگر خریدیم.

همیشه برای چنین خریدهایی باید پول بیشتری پرداخت کنید چون باشگاه‌ها می‌دانند که شما پولی در اختیار دارید. این اتفاق باید متوقف شود. اگر من بودم این پول را صرف ورزشگاه می‌کردم. کاری که رئال مادرید انجام داد اما ما آن را صرف خرید بازیکنان کردیم.»

دیدگاه‌ها