کد خبر : 2025316 | 11 خرداد 1403 ساعت 13:16 | 22.7K بازدید | 43 دیدگاه

از همکارانم انتظار دارم با تمام توان بازی کنند

عنایتی: در مورد تماشاچی من تصمیم‌گیرنده نیستم

سرمربی تیم پیکان نسبت به شرایط تیمش پیش از جدال پایانی خود در لیگ بیست و سوم صحبت کرد.

عنایتی: در مورد تماشاچی من تصمیم‌گیرنده نیستم

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی سرمربی تیم پیکان در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال، در چارچوب هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر حاضر شد و در ابتدا اظهار داشت: بازی بسیار سختی است و مقابل تیمی بازی داریم که در شرایط قهرمانی است و تمام توانش را می‌گذارد تا سربلند از بازی خارج شود. مطمئن هستم که بچه‌ها تمام توانشان را برای بازی می‌گذارند چون احتیاج داریم سه امتیاز این بازی را بگیریم تا کارمان به اما و اگر کشیده نشود. در فاصله‌ای که از بازی فولاد تا بازی با استقلال بود، ما سعی کردیم از نظر ذهنی و بدنی ریکاوری کنیم. شرایط خوبی داریم و تمام تمرکزمان روی بازی فرداست تا بتوانیم در آخرین بازی خودمان در لیگ برتر، از سهمیه تیم در لیگ برتر استفاده کنیم.

ویدئو: 334358

اتفاقاتی که در هفته گذشته افتاد، کارمان را سخت کرد. تیمی که جوانان زیادی داشته باشد، دچار چالش می‌شود و ما قبول کردیم. افتخار می‌کنم به این تیم که توانستند در نیم فصل دوم شرایط خوبی داشته باشند. انتظارم بالاتر بود ولی نمی‌شود خرده گرفت. امیدوار هستم فردا یک بازی بسیار خوب باشد و با تمرکز بالا، دقایق بازی را کنترل کنیم تا از سهمیه پیکان در لیگ محافظت کنیم.

*شما تجربه کار با جوانان را در تیم امید هم داشتید و شناخت داشتید، این پیش‌بینی را نمی‌کردید؟
این پیش‌بینی طبیعی بود و باید تمام جوانب پیش‌بینی می‌شد. در بازی با شمس آذر و آلومینیوم دیدید که به چه شکلی گل خوردیم و اشتباهات داوری هم در این مسئله دخیل بود. این چیزی که صحبت می‌کنم مربوط به کارشناسان است و این اتفاقات باعث شد به اینجا برسیم. بازی دادن به جوان تبعات دارد و باید آنها را از نظر روحی هم آماده کرد چون ممکن است اتفاقاتی بیفتد که بازیکن جوان نتواند خودش را جمع و جور کند. ما در نیم فصل دوم 18-19 امتیاز گرفتیم که شرایط خوبی است اما در نیم فصل اول مشکل داشتیم. در نیم فصل دوم امتیازگیری سخت‌تر است و باید در نیم فصل اول امتیاز جمع کنی که به مشکل نخوری. قطعا امید داریم و انشالله بتوانیم در پایان بازی فردا خوشحالی کنیم.

ویدئو: 334359
2027153

*محروم هم دارید؟
ما هیچ محرومی نداریم. ما فقط می‌رویم تا با تمام تمرکزمان یک فوتبال زیبا را بازی کنیم و چون با حداقل امتیاز هم در لیگ می‌مانیم، قرار نیست کار خارق‌العاده‌ای بکنیم. تمام توانمان این است که با امتیاز از این بازی بیرون بیاییم.

*با حداقل امتیاز در لیگ می‌مانید و استقلال هم شانس قهرمانی دارد. استقلال معترض است چون به‌خاطر شرایط سقوط شما، بازی بدون تماشاگر است و این مسئله مقداری تضاد دارد. 
هواداران همیشه نکته مثبت هر بازی هستند ولی من تصمیم گیرنده نیستم که بخواهم اظهار نظر کنم. اگر مسئله‌ فنی بود در خدمتتان هستم. این سوال را باید از دوستان دیگر بپرسید چون اگر حرفی بزنم اطلاعات اشتباه داده‌ام و من تصمیم گیرنده نیستم.

ویدئو: 334360

*در مورد شانس قهرمانی استقلال نظری ندارید؟
استقلال با تمام توانش می‌آید که این بازی را ببرد و امتیاز کامل بگیرد. می‌دانیم چه بازی سختی است و چون لیگ در وضعیت خاصی است و هم پرسپولیس و هم استقلال شانس قهرمانی دارند ولی ما می‌خواهیم در این بازی غافلگیر نشویم. می‌دانیم استقلال چه قدرتی دارد و می‌خواهیم نقاط قوت آنها را کنترل کنیم.

2023303

*شرایط را برای ماندن در پیکان چگونه می‌بینید؟
با توجه به صحبت‌هایی که با مدیریت و هیئت مدیره داشتیم، قرار شد ببینیم فردا چه می‌شود و اگر در خدمت پیکان باشیم، تغییرات زیادی را خواهیم دید که بعد از بازی آن را بررسی می‌کنیم.

ویدئو: 334361

*نگران بازی‌های همزمان نیستید؟
طبیعی است که به آن بازی‌ها نگاه کنیم چون می‌خواهیم شرایط نرمالی رخ بدهد در بازی. در مورد شرافت وقتی صحبت می‌کنم کلمه سنگینی است و نمی‌شود ساده از کنارش گذشت. بعضی وقت‌ها نتایج ما به تلاش برخی تیم‌ها گره خورده ولی توقعم از همکاران که در شرایطی مشابه با ما هستند، این است که با تمام توان بازی کنند تا حقی از تیمی ضایع نشود. همه با هم همکار هستیم و این چرخه آنقدر کوچک هست که در کارهای دیگر هم‌دیگر را ببینیم. با این حال بعضی از دوستان و همکاران کاری دیگر انجام می‌دهند و انشالله بعد از لیگ با خودمان فکر کنیم که حقی از کسی ضایع کردیم یا نه. انشالله فردا اتفاق خوبی بیفتد و هر تیمی که لایق قهرمانی است، قهرمان شود و آن تیمی که امتیازات را نگرفته، یک دسته پایین‌تر برود تا حقی از کسی ضایع نشود.

دیدگاه‌ها