کد خبر : 2025339 | 11 خرداد 1403 ساعت 16:04 | 149.5K بازدید | 139 دیدگاه

گرت بیل:

متأسفم کریستیانو، من نماد رئال در چمپیونزلیگم!

گرت بیل، ستاره سابق رئال مادرید، می‌گوید بالاتر از همه بازیکنان، او نماد این باشگاه در چمپیونزلیگ است.

متأسفم کریستیانو، من نماد رئال در چمپیونزلیگم!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شنبه‌شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف بروسیا دورتموند می‌رود. آنها که رکورددار قهرمانی در این رقابت‌ها هستند، شانس زیادی برای رسیدن به چمپیونزلیگ پانزدهم دارند.

یکی از مهمانان ویژه بازی فردا گرت بیل خواهد بود که در پستی در فضای مجازی، خطاب به مادریدی‌ها نوشته: «در ومبلی شما را خواهم دید. زنده‌باد مادرید»

ستاره سابق ولزی همچنین در مصاحبه با نشریه اسپانیایی مارکا درباره اشتیاقش برای دیدن یک قهرمانی دیگر از رئال صحبت کرده است: «من مدت زیادی آنجا بودم. من هنوز بازی‌های آنها را تماشا و نتایجشان را دنبال می‌کنم. هنوز تیمم را دوست دارم و همچنان از آنها حمایت می‌کنم. همان‌طور که در جوانی این کار انجام می‌دادم.

2028480

 من کاملاً انتظار دارم که رئال مادرید جام قهرمانی چمپیونزلیگ را بالای سر ببرد و برای این اتفاق هیجان زیادی دارم و لحظه‌شماری می‌کنم. بازیکنان کنونی فشارها را درک می‌کنند و می‌دانند باید انتظار چه چیزی را داشته باشند، که این خود یک امتیاز بزرگ است.»

بیل همچنین در بین بازیکنان رئال که در چمپیونزلیگ درخشیده‌اند، خود را نماد باشگاه در این رقابت‌ها انتخاب کرد و گفت: «متاسفم کریستیانو،‌ متاسفم کریم و متاسفم مودریچ (خنده) اما خودم را انتخاب می‌کنم.»

او سپس نتیجه فینال شنبه‌شب را پیش‌بینی کرد: «به‌ نظر من ۳-۰ می‌شود. امیدوارم وینیسیوس بهترین بازیکن زمین شود.»

2028481

دیدگاه‌ها