کد خبر : 2025383 | 12 خرداد 1403 ساعت 04:10 | 20.2K بازدید | 19 دیدگاه

زنندگان گل‌ قهرمانی این‌بار رخ در رخ هم:

این بازیکنان استقلال را قهرمان لیگ کردند!

تقابل بازیکنانی که در دوره‌های مختلف استقلال را قهرمان لیگ کرده‌اند در بازی پایانی رقم خواهد خورد.

این بازیکنان استقلال را قهرمان لیگ کردند!

به گزارش ورزش سه، استقلال در چهار دوره قهرمان لیگاکبرپور، برتر شده است و بازیکنانی در این مسیر قهرمانی نقش ویژه‌ای داشته‌اند، سیاوش  رضا عنایتی، فابیو جانواریو، جواد نکونام، امیرحسین حسین زاده و صالح حردانی بازیکنانی هستند که در بازی قهرمانی استقلال گلزنی کرده‌اند و گل قهرمانی به ثمر رسانده‌اند!

از نکات جالب توجه تقابل دوگلزن استقلال در دیدارهایی که به قهرمانی ختم شده است در بازی فردا است و رضا عنایتی ستاره اولین قهرمانی استقلال در لیگ برتر و زننده گل قهرمانی استقلال در سومین قهرمانی آنها در لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت.

اولین قهرمانی استقلال در بازی مقابل برق شیراز در هفته پایانی پنجمین دوره لیگ برتر قطعی شد و در آن مسابقه آبی‌ها عملکرد درخشانی داشتند، رضا عنایتی و سیاوش اکبرپور هرکدام با 2 گل تاثیرگذارترین بازیکنان در آن مسابقه بودند و درخشش‌شان در طول فصل را کامل کردند.

2028594

دومین قهرمانی استقلال در لیگ برتر در هشتمین دوره لیگ برتر رقم خورد و آبی‌ها با تک گل فابیو جانواریو و نتیجه معجزه آسایی که در بازی فولاد و ذوب آهن رقم خورد به عنوان قهرمانی لیگ برتر رسیدند.

2028593

سومین قهرمانی استقلال در لیگ دوازدهم رقم خورد و آنها یک هفته مانده به پایان مسابقات با تک گل جواد نکونام از روی نقطه پنالتی قهرمانی‌شان را قطعی کردند و سومین جام را هم بالای سر بردند.

2018079

چهارمین و آخرین قهرمانی آنها بازهم مقابل فولاد در هفته بیست و هفتم لیگ بیست و یکم قطعی شد، در آن مسابقه امیرحسین حسین زاده و صالح حردانی گلزنی کردند و استقلالی‌ها سریع‌‌ترین قهرمانی فصل را رقم زدند.

1713268

از نکات جالب توجه دیدار فردا حضور بازیکنانی است که در قهرمانی‌های دوره‌های مختلف استقلال نقش‌آفرینی کردند خواهد بود، رضا عنایتی و جواد نکونام به عنوان سرمربی دو تیم در دیدار فردا حضور دارند، صالح حردانی آخرین گلزن استقلال در مسیر قهرمانی در ترکیب آبی‌ها به میدان خواهد رفت و می‌توانند در صورت شکست یا تساوی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان شب شگفت‌انگیزی را پشت سر بگذارند!

با در نظر گرفتن تمام احتمالات فوتبالی باید دید استقلال می‌توانند مانند هشتمین دوره لیگ برتر قهرمان لیگ شود و اگر این اتفاق رقم بخورد نام کدام بازیکن به عنوان زننده گل قهرمانی مطرح خواهد شد.

برای رسیدن به تمام احتمالات، آمار و ارقام احتمالی و شاید ماندگار شدن یک بازیکن در تاریخ باشگاه استقلال باید تا ساعات پایانی روز شنبه صبر کرد و دید چه اتفاقی در هفته پایانی لیگ رقم خواهد خورد.

دیدگاه‌ها