کد خبر : 2025447 | 11 خرداد 1403 ساعت 21:55 | 27.2K بازدید | 30 دیدگاه

او بازیکن رئال است

برنت: دل هیچکس برای بلینگام تنگ نشده!

یولیان برنت در نشست خبری فینال لیگ قهرمانان گفت که تمام تمرکزشان را روی فینال و شکست رئال گذاشته‌اند و به جود بلینگام فکر نمی‌کنند.

برنت: دل هیچکس برای بلینگام تنگ نشده!

به گزارش "ورزش سه"، فردا فینال لیگ قهرمانان بین دورتموند و رئال مادرید در ورزشگاه ومبلی برگزار خواهد شد. دورتموند آخرین بار سال 1997 با شکست یوونتوس قهرمان شد و در سال 2013 فینال رقابت‌ها را به بایرن باخت. برای زردها امسال هم شانس زیادی قائل نیستند ولی در فوتبال چیزی غیرممکن نیست.

2028688

یولیان برنت، در نشست خبری این بازی گفت: «ما سعی می‌کنیم در زمین آرام باشیم و کارها را با آرامش انجام دهیم. درست است که حواشی و حساسیت بازی از یک مسابقه بوندسلیگا بیشتر است، اما مانند سایر بازی‌ها برای این مسابقه آماده شده‌ایم. با آرامش تمام. ما بسیار هیجان زده‌ایم و به دنبال پیروزی هستیم. می‌خواهیم هرچه زودتر فردا برسد و با لحظاتی که قبلا تجربه نکرده‌ایم روبرو شویم.»

آخرین بازی تونی کروس: «او بازیکنی استثنایی است و میراثی باورنکردنی از خود به جای گذاشته است. تونی عناوین زیادی را با رئال مادرید به دست آورده و یک الگوی تمام عیار در فوتبال است. یک انسان دوست داشتنی. مارکو رویس نیز از دورتموند می‌رود. فردی که الهام بخش من در فوتبال است. این بازی برای کروس و رویس بسیار خاص است.»

دلت برای جود بلینگام تنگ شده؟ «جود حالا بازیکن رئال مادرید است و فکر نمی‌کنم در حال حاضر هیچ بازیکن دورتموند با او در تماس باشد. خیر، ما در یک تونل هستیم ولی روی چیزهایی متفاوت تمرکز کرده‌ایم.»

نقش هواداران دورتموند: «من خوانده‌ام که هواداران زیادی قرار است بیایند و هزاران نفر به دنبال بلیت هستند. آنها مطمئنا دوازدهمین یار ما خواهند بود. ما باید سعی کنیم از لحظه لحظه بازی لذت ببریم، زیرا هیچ چیز بزرگتر از فینال وجود ندارد.»

دیدگاه‌ها