کد خبر : 2025584 | 12 خرداد 1403 ساعت 15:04 | 23.7K بازدید | 34 دیدگاه

اتفاقی که پرسپولیسی‌ها انتظار آن را می‌کشند

باز پایان لیگ و باز هم کاپیتان عالیشاه

روز پایانی لیگ در فصل بیست و سوم فرا رسیده و اکنون پرسپولیس با یک امتیاز اختلاف نسبت به رقیب مدعی خود، چشم به جشن قهرمانی و بالا بردن کاپ دارد.

باز پایان لیگ و باز هم کاپیتان عالیشاه

به گزارش "ورزش سه"، هفته‌ها صدرنشینی استقلال و در نهایت اکنون در بزنگاه لیگ این پرسپولیس بود که توانست به صدر جدول تکیه بزند و در هفته پایانی نیز شانس اول قهرمانی محسوب شود. آنها با توجه به توقف استقلال مقابل نساجی قائمشهر و برتری رویایی برابر استقلال خوزستان، توانستند به صدر جدول در دو هفته اخیر برسند و اکنون به دنبال پایان رویایی و قهرمانی هستند.

پرسپولیس در این بازی هم چشم به نفرات تهاجمی و تاثیرگذار تیمش دوخته است. بازیکنانی که توانسته‌اند در نیم فصل دوم با عملکرد و آماری فوق العاده تنور رقابت را گرم نگه داشته و اکنون باید دید در هفته پایانی چه برنامه‌ای برای خط دفاعی مس رفسنجان دارند.

یکی از بازیکنان آماده این روزهای پرسپولیس امید عالیشاه است. کاپیتان پرافتخار و باتجربه سرخ‌ها که از محبوبیت بالایی نیز روی سکوها برخوردار است و در فصل گذشته نیز زمینه ساز کسب سه گانه این تیم شد. عالیشاه که در فینال جام حذفی موفق شده بود یک بار دیگر به استقلال گل بزند، نقش پررنگی در کسب سه گانه این تیم ایفا کرد و اکنون نیز هواداران پرسپولیس امید زیادی به نمایش موفق این بازیکن در جدال امشب در استادیوم آزادی و مقابل مس رفسنجان دارند.

بازیکنی که با قدرت تکنیکی و حفظ توپ بالای خود در کنار بازیسازی و گلزنی، می‌تواند شرایط را در خوان پایانی لیگ به سود پرسپولیس کند و باید دید او همانند فصل گذشته قادر خواهد بود گل طلایی و خاطره‌انگیز تیمش را به نام خود کند یا خیر.

دیدگاه‌ها