کد خبر : 2025619 | 12 خرداد 1403 ساعت 18:04 | 2.5K بازدید | 0 دیدگاه

انگیزه‌های خاص دو بازیکن ملوان!

سلیمانی و جعفری به دنبال گلزنی مقابل آلومینیوم خواهند بود.

انگیزه‌های خاص دو بازیکن ملوان!

به گزارش ورزش سه، رضا جعفری و محمدرضا سلیمانی در شرایطی قرار دارند که برای کسب عنوان گلزن‌ترین بازیکن فصل ملوان باید مقابل آلومینیوم اراک گلزنی کنند.

این دو بازیکن با 8 گل زده در حال حاضر مشترکا در صدر جدول گلزنان ملوان قرار دارند و هرکدام از آنها در این مسابقه موفق به گلزنی شود این عنوان را به تنهایی کسب خواهد کرد، البته رضا جعفری 5 پاس گل هم در این فصل ارسال کرده است و در مجموع تاثیرگذار ترین بازیکن فصل ملوان بوده است.

محمدرضا سلیمانی در نیم فصل دوم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و توانست 7 گل به ثمر برساند و یکی از بازیکنان تاثیرگذار ملوان باشد، این در حالی است که رضا جعفری در نیم فصل نخست شرایط مشابه‌ای داشت و با گل‌هایی که به ثمر رساند در پیروزی های ملوان نقش ویژه ای داشت.

ستاره‌های ملوان برای حفظ رتبه پنجم جدول در بازی امروز به میدان خواهند رفت و مقابل تیمی قرار می‌گیرند که برای بهبود رتبه در جدول لیگ برتر با تمام قوا و انگیزه حضور پیدا خواهند کرد و دیدار 6 امتیازی را در میانه جدول برگزار خواهند کرد.

نکته قابل توجه در مورد جعفری و سلیمانی این است که آنها در لیگ بیست و سوم بهترین عملکرد دوران فوتبال خود را داشته اند و به دنبال افزایش تعداد گل‌های خود خواهند بود.

دیدگاه‌ها