کد خبر : 2025790 | 13 خرداد 1403 ساعت 00:36 | 14.8K بازدید | 3 دیدگاه

راه موفقیت از همبستگی می‌گذرد

شجاع به تراکتوری‌ها: متحد شوید!

شجاع خلیل‌زاده پیامی را خطاب به هواداران تراکتور منتشر کرد.

شجاع به تراکتوری‌ها: متحد شوید!

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان تیم تراکتور که این فصل نقش پررنگی در نمایش‌های این تیم داشت پس از پایان هفته سی ام و کسب رتبه چهارمی و رسیدن به حدنصاب امتیازی تراکتور از زمان واگذاری به محمدرضا زنوزی، پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

شجاع در این پست خاص، از هواداران، بازیکنان و اعضای تیم تراکتور تقدیر و تشکر کرده و از آنها خواسته تا برای کسب نتایج بهتر در فصول آینده متحد شوند. البته او در این پست هیچ اشاره ای به حضور خودش نداشته و به نظر در قامت یک هوادار این درخواست را از هواداران تراکتور داشته است.

او همچنین نوشته که انتظار کسب نتایج بهتر را داشت و تصور میکرد که با پیروزی در مقابل صنعت نفت، جشنی از آبادان تا به تبریز اتفاق خواهد افتاد اما در عین حال تاکید کرده که این روز هم برای تراکتور فرا خواهد رسید و نکات خود را برای فرا رسیدن چنین موفقیتی (قهرمانی لیگ) نوشته است.

2027715

پست شجاع را که خطاب به تراکتوری‌ها نوشته شده، بخوانید:

فصلی که با آرزوهای بزرگ برای من و همبازیانم و البته شما هواداران تیم بزرگ تراکتور آغاز شده بود، با پیروزی شیرین به پایان رسید اما آنچه در ذهنم داشتم، یک جشن بزرگ و طولانی بود که از آبادان به تبریز برسد. فکر میکنم آن روز برای تراکتور فرا خواهد رسید، آن روز با حمایت و پشتیبانی شما طرفداران پرشور از راه خواهد رسید.

در تمام روزهای این فصل شاهد تلاش و کوشش بازیکنان بودم و خودم هم تلاش کردم از جان برایتان مایه بگذارم و وظیفه‌ام را انجام بدهم. جا دارد از تمام بازیکنان و البته همه اعضای تیم شامل تدارکات، پزشکی، پشتیبانی، کادرفنی و… تشکر کنم تا برسم به شما عزیزان روی سکو، قبلا هم گفتم این تیم به شما تعلق دارد و ما خدمت‌گزار شما هستیم.

راه موفقیت تراکتور در اتحاد است. ما باید متحد، همدل و همبسته باشیم تا آن رویای بزرگ به دست بیاید. برای موفقیت این مجموعه راهی جز این نیست که دوشادوش یکدیگر، برای موفقیت متحد شویم.

دیدگاه‌ها