کد خبر : 2025846 | 13 خرداد 1403 ساعت 01:54 | 28.1K بازدید | 59 دیدگاه

ترزیچ: کمی بیشتر از رئال شایسته قهرمانی بودیم

ادین ترزیچ، سرمربی دورتموند، می‌گوید کیفیت رئال مادرید آن‌ها را به قهرمانی در چمپیونزلیگ رساند.

ترزیچ: کمی بیشتر از رئال شایسته قهرمانی بودیم

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند در فینال چمپیونزلیگ امشب مقابل رئال مادرید قرار گرفت و با نتیجه 2-0 از حریف اسپانیایی‌اش شکست خورد.

دورتموند به خصوص در نیمه اول این بازی عملکرد قابل توجهی داشت و حتی یک مرتبه نیکلاس فولکروگ به تیرک دروازه تیبو کورتوا ضربه زد.

تیمی که در نیمه نهایی پاری سن ژرمن را شکست داده بود در فینال مغلوب قهرمان پرافتخار چمپیونزلیگ شد تا آن‌ها برای پانزدهمین بار فاتح این رقابت‌ها شوند.

ترزیچ که از عملکرد تیمش رضایت دارد اما کیفیت رئال را نادیده نگرفت و به تیم تحت کارلو آنچلوتی تبریک گفت.  

2029352

ترزیچ پس از بازی گفت: "امروز دلیل 15 بار قهرمانی رئال مادرید را کشف کردیم و این چیزی است که ما کم داشتیم، آنها قهرمان واقعی هستند. بازیکنان رئال مادرید با وجود قهرمانی‌های زیاد، برای این قهرمانی بسیار گرسنه و با انگیزه بودند. این تاثیرگذار است، به آن‌ها تبریک می‌گویم."

او با اشاره به موفقیت جود بلینگام همراه رئال مادرید گفت: "من به جود بلینگام و همچنین ارلینگ هالند افتخار می‌کنم. تجربه مربیگری آن‌ها را داشتم و آن‌ها اولین جام‌های خود را با من در جام حذفی به دست آوردند. سال گذشته ارلینگ قهرمان اروپا شد و امسال جود. این دو فوتبالیست‌های بزرگی هستند."

ترزیچ همینطور درمورد نتیجه گفت: "ما یک بازی عالی انجام دادیم و شاید کمی بیشتر شایسته عنوان قهرمانی بودیم. به خصوص در نیمه اول شما این احساس را داشتید که ما می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم. ما نشان دادیم که به آن ایمان داریم. خیلی از کارها را درست انجام دادیم و تنها تفاوت این است که آن‌ها غریزه یک قاتل را داشتند. و سپس کیفیت آن‌ها را می‌بینید. به همین دلیل است که آن‌ها شایسته قهرمانی دوباره هستند."

دیدگاه‌ها