کد خبر : 2025980 | 13 خرداد 1403 ساعت 16:20 | 70.7K بازدید | 205 دیدگاه

منابع آگاه خبر می‌دهند:

کار جواد نکونام برای فصل بعد آغاز شد!

با وجود انتشار برخی از شایعات اما جواد نکونام برای شروع فصل بعد، کارش را از امروز آغاز کرده است.

کار جواد نکونام برای فصل بعد آغاز شد!

به گزارش "ورزش سه"، کمتر از 24 ساعت از یک فصل هیجان‌انگیز و ماراتن‌گونه در لیگ برتر فوتبال ایران می‌گذرد. استقلال با 67 امتیاز در شرایطی نایب قهرمان لیگ شد که در بسیاری از دوره‌های گذشته این مسابقات، هر تیمی با این تعداد امتیاز می‌توانست به قهرمانی دست پیدا کند.

از شب گذشته شایعات زیادی پیرامون نیمکت استقلال در رسانه‌ها منتشر شده است. با وجود اینکه جواد نکونام با آبی‌ها قرارداد دارد، اما اخباری درخصوص احتمال تغییرات روی نیمکت آبی‌ها شنیده می‌شد و حتی اسامی نام آشنایی برای تصدی پست سرمربیگری استقلال نیز به میان آمد.

با این حال، جواد نکونام شب گذشته و در نشست خبری پس از بازی از اهداف و انگیزه‌هایش برای ساخت یک تیم قدرتمند در فصل بعد خبر داد. سرمربی آبی‌ها روی این موضوع تاکید کرد که قصد دارد یک تیم در خور شایسته استقلال را برای رقابت در لیگ و آسیا بسازد و حتی مدعی شد که مذاکراتی را برای جذب چند بازیکن آغاز کرده است.

با وجود اظهارات نکونام و اعلام رسمی او مبنی بر ماندن در استقلال برای ساخت یک تیم قدرتمند در فصل بعد، همچون همیشه شایعات پیرامون نیمکت استقلال مطرح شده است. در حال حاضر هلدینگ خلیج فارس به عنوان مالک باشگاه استقلال باید در این خصوص تصمیم‌گیری کند. هیئت مدیره جدیدی که قرار است به زودی کارش را در این باشگاه آغاز کند، تصمیمات مدیران ارشد هلدینگ را تصویب کرده و مدیر عامل بعدی استقلال نیز بر اساس همین مصوبات برنامه‌ها را پیش خواهد برد.

2029265

اما پیگیری‌های خبرنگار "ورزش سه" نشان می‌دهد که جواد نکونام بی‌توجه به تمامی شایعات از امروز کارش را برای فصل بعد استارت زده و قصد دارد به وعده‌هایی که در نشست خبری روز گذشته داده بود، جامه عمل بپوشاند. پس از پایان دیدار استقلال و پیکان، احمد شهریاری به عنوان نماینده رسمی هلدینگ خلیج فارس وارد زمین مسابقه شد و به بازیکنان استقلال خسته نباشید گفت. اینگونه به گوش می‌رسد که گویا نکونام از سوی مدیران چراغ سبز نیز دریافت کرده تا کارش را برای فصل بعد آغاز کند.

در اطلاعیه‌ای که رسانه رسمی باشگاه استقلال ساعتی پیش منتشر کرد، آمده است که نماینده هلدینگ به همراه اعضای هیئت مدیره، مدیریت باشگاه و مربیان جلسه‌های پیش فصل را آغاز کردند تا نقشه راه حضور پرقدرت برای فصل بعد را ترسیم کنند. این می‌تواند یک تضمین بزرگ برای ادامه همکاری نکونام و استقلال باشد تا او به کارش در این باشگاه ادامه دهد.

با این حال، فوتبال ایران نشان داده که هر لحظه می‌تواند با غافلگیری و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی همراه باشد. اما چیزی که تا به امروز مشخص است، نکونام برای فصل بعد کارش را آغاز کرده و در تدارک تهیه لیست نهایی بازیکنان موردنظرش است.

دیدگاه‌ها