کد خبر : 2026046 | 13 خرداد 1403 ساعت 20:42 | 25.5K بازدید | 37 دیدگاه

جلسه مهم اوسمار با درویش پیش از ترک ایران

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و دستیاران خارجی او، امروز (یکشنبه) در باشگاه حضور پیدا کردند و در ارتباط با فصل گذشته و ادامه همکاری برای فصل آینده با مدیرعامل جلسه داشتند.

جلسه مهم اوسمار با درویش پیش از ترک ایران

به گزارش "ورزش سه"، اوسمار ویرا، امروز به اتفاق دستیارانش پیش از ترک ایران برای برگزاری نشستی با رضا درویش در ارتباط با ادامه همکاری، در باشگاه حضور پیدا کرد.

در جریان این ملاقات درباره فصلی که گذشت و فصل آینده رقابت‌ها و اهداف و انتظاراتی که وجود دارد، همچنین در ادامه مذاکرات برای عقد قرارداد جدید، صحبت‌های مختلفی مطرح شد.

با توجه به این که سرمربی برزیلی سرخپوشان بعد از رهایی از فشار کاری ماه‌ها و هفته‌های اخیر و کسب عنوان قهرمانی، برای استراحت قصد سفر به کشورش را دارد، این جلسه حائز اهمیت بود.

در پایان این ملاقات مقرر شد اوسمار ویرا در ارتباط با تمدید همکاری خود و شرایط قراردادی با خانواده خود مشورت داشته باشد و تا تاریخی مقرر، نظر رسمی و قطعی خود را به باشگاه اعلام دارد.

باشگاه پرسپولیس در مورد شایعات نوشت: همچنین به رسانه‌های محترم و هواداران عزیز اعلام می‌شود، به هیچ وجه اخبار و شایعات روزهای پیش رو در خصوص‌ نقل و انتقالات را جدی نگیرند تا اطلاع‌رسانی‌های بعد باشگاه متعاقبا اعلام گردد.

دیدگاه‌ها