کد خبر : 2026109 | 14 خرداد 1403 ساعت 01:25 | 36.4K بازدید | 7 دیدگاه

تأیید شد: ستاره ایتالیا رباط صلیبی داد!

جورجیو اسکالوینی، ستاره ایتالیایی آتالانتا، به دلیل مصدومیت رباط صلیبی، مسابقات یورو ۲۰۲۴ را از دست داد.

تأیید شد: ستاره ایتالیا رباط صلیبی داد!

به گزارش "ورزش سه"، مدافع ایتالیایی در دقایق پایانی آخرین بازی فصل ۲۴-۲۰۲۳ سری A مقابل فیورنتینا در روز یکشنبه، به دلیل مصدومیت مشکوک به زانو از زمین خارج شد.

این بازیکن ۲۰ ساله در جناح راست سعی کرد توپ را از حریف بگیرد اما به دلیل پیچیدن زانوی پای چپش ناگهان روی زمین افتاد و فریاد کشید.

پزشکان آتالانتا بلافاصله وارد زمین شدند، جایی که اسکالوینی پای خود را از درد نگه داشته بود و از درد به خود می‌پیچید. پس از لحظاتی او برای ادامه درمان به رختکن برده شد و تصاویر منتشرشده از دوربین‌های دازن نشان می‌دهند که او با گریه از زمین خارج شده است.

2029779

این بازیکن در لیست ۳۰ نفره اولیه ایتالیا برای یورو ۲۰۲۴ قرار گرفته بود و قرار بود فردا در کنار جان‌لوکا اسکاماکا به اردوی تیم ملی ملحق شود اما خبری شوکه‌کننده منتشر شد. دقایقی پیش منابع ایتالیایی تایید کردند که مصدومیت او از ناحیه رباط صلیبی است و او نمی‌تواند در یورو ۲۰۲۴ بازی کند. علاوه بر این، اسکالوینی بازی‌های ابتدایی فصل آینده را هم از دست خواهد داد. ایتالیا پیش از این فرانچسکو آچربی را به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران از دست داده بود و حالا اسکالوینی هم به او اضافه شده است.

دیدگاه‌ها