کد خبر : 2026139 | 14 خرداد 1403 ساعت 11:55 | 102.6K بازدید | 83 دیدگاه

آخرین اخبار درباره لیست خروج استقلال

برخلاف اخبار منتشره، تاکنون کادرفنی استقلال هیچ لیست خروجی به مدیران تحویل نداده است.

آخرین اخبار درباره لیست خروج استقلال

به گزارش "ورزش سه"، جواد نکونام در نشست خبری پس از دیدار برابر پیکان از انگیزه‌هایش برای ساخت یک تیم قدرتمند و شروع خوب در فصل آینده خبر داد. سرمربی آبی‌ها صراحتا اعلام کرد که با این تیم قرارداد دارد و در این تیم ماندگار خواهد بود و حتی باب مذاکره با چند بازیکن را نیز باز کرده است.

بخش مهمی از صحبت‌های نکونام درخصوص تمدید قرارداد شاگردانش بود. او که در طول فصل بارها از بازیکنانش تعریف و تمجید کرده بود، در این نشست نیز عملکرد آنها را ستود و اعلام کرد که خواستار حفظ این بازیکنان برای فصل بعد خواهد بود.

با این وجود، روز گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه نکونام لیست مازاد خود را تحویل مدیران باشگاه داده تا این نفرات بتوانند بدون مشکلی از استقلال جدا شوند. بازیکنانی که برخی از آنها نیز قراردادی با تیم ندارند و در انتخاب باشگاه بعدی خود آزاد هستند.

2003844

در این میان عنوان شده بود که کار مذاکره برای تمدید برخی از نفرات نیز آغاز شده و حتی شب گذشته خبری در یکی از رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر تمدید قرارداد یکی از هافبک‌های استقلال که مورد اعتماد نکونام است.

با این حال، پیگیری‌های خبرنگار "ورزش سه" نشان می‌دهد لیست مازاد 6 نفره‌ای که از شب گذشته در رسانه‌ها منتشر شده، صحت ندارد و تا بدین لحظه، نکونام درخصوص فهرست خروجی تیم، چیزی به اطلاع مدیران باشگاه نرسانده است.

در واقع استقلال برای فصل بعد نیز سیاست ابتدای فصل قبل را در پیش می‌گیرد. بدین صورت که تا زمانی‌که بازیکن جدیدی قراردادش را رسما با آبی‌ها ثبت نکند، هیچ بازیکنی از این تیم جدا نخواهد شد و در نتیجه لیستی که تحت عنوان فهرست مازاد 6 نفره از سوی نکونام منتشر شده، صحت ندارد.

دیدگاه‌ها