کد خبر : 2026166 | 14 خرداد 1403 ساعت 13:35 | 23.2K بازدید | 9 دیدگاه

جدایی تقریبا قطعی هوملس

اخبار بد برای دورتموند تمامی ندارد

به نظر نمی‌رسد دیگر امیدی برای ماندنی شدن متس هوملس در بروسیا دورتموند وجود داشته باشد.

اخبار بد برای دورتموند تمامی ندارد

به گزارش "ورزش سه"، هنوز 48 ساعت از تلخ‌ترین شب بروسیا دورتموند بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید نگذشته و به نظر خبر بد دیگری برای هواداران این تیم در راه است. دورتموند قبل از فینال شانس زیادی برای قهرمانی نداشت ولی در 60 دقیقه توانست رئال مادرید را تحت سلطه خود قرار دهد هرچند که در نهایت با دو گل بازنده شد.

اگر بخواهیم از یک بازیکن کلیدی دورتموند در فینال نام ببریم که همه تلاشش را برای پیروزی در زمین گذاشت، او متس هوملز، بهترین بازیکن نیمه نهایی مقابل پاری سن ژرمن، بود. خبر بد نیز در مورد همین بازیکن است و گفته می‌شود او اکنون در آستانه ترک دورتموند است.

2023422

اینکه چگونه هوملز پس از فینال با هم تیمی‌هایش دست داد و روبروی مارکو رویس، یکی دیگر از بازیکنانی که باشگاه را ترک می‌کند، ایستاد، به عنوان سیگنالی برای خداحافظی تعبیر شده است. قرارداد هوملس نیز در حال اتمام است و تا این لحظه هیچ خبر رسمی در مورد تمدید منتشر نشده، اما بیلد اعلام کرده است که جدایی او تقریبا یک واقعیت است.

هوملس در پایان بازی گفت: «در واقع، من هیچ ایده‌ای ندارم که آینده‌ام چگونه خواهد بود. عجیب به نظر می‌رسد، اما همه چیز در چند هفته آینده مشخص خواهد شد. من نمی‌دانم در ماه جولای چه اتفاقی خواهد افتاد.»

به گزارش بیلد، مشکل اصلی تمدید هوملس رابطه بد او با ادین ترزیچ است که برخی حتی آن را غیرقابل جبران می‌دانند. به هوملس حتی قراردادی در حد و اندازه‌های نام و اعتبار او نیز پیشنهاد نشده است.

لارس ریکن، مدیر ورزشی، در این رابطه گفت: «ما در چند روز آینده می‌نشینیم و سپس تصمیم می‌گیریم، بنابراین به زودی پاسخ رسمی ارائه خواهد شد.»

دیدگاه‌ها