کد خبر : 2026204 | 14 خرداد 1403 ساعت 15:43 | 35.2K بازدید | 13 دیدگاه

علی نعمتی نگران حامد لک شد (عکس)

دروازه‌بان مس رفسنجان پس از برخورد با بازیکن پرسپولیس به شدت احساس مصدومیت داشت.

علی نعمتی نگران حامد لک شد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، بازی سرنوشت‌ساز پرسپولیس و مس رفسنجان در هفته پایانی لیگ برتر در حالی با برتری لحظه آخری سرخ‌پوشان به پایان رسید که بحث درباره مسائل داوری این دیدار همچنان ادامه دارد و صحنه‌هایی منتشر می‌شود که دو طرف می‌توانند از داوری گله داشته باشند، اما یکی از صحنه‌ها که دیده نشده، برخورد علی نعمتی با حامد لک بود و مصدومیت این گلر را به دنبال داشت.

حامد لک که دوران خاطره‌انگیزی در پرسپولیس داشت و در هفته پایانی فصل اخیر باید برابر هم‌بازیان سابق خود قرار می‌گرفت و سد راه قهرمانی آنها می‌شد، یکی از مورد توجه‌ترین چهره‌های این بازی بود که توانست عملکرد درخشانی درون دروازه داشته باشد، اما در نهایت ضربه سر گولسیانی به گوشه دروازه زده شد تا نتواند به هدفش برسد ولی لحظاتی قبل از این گل، گلر مس رفسنجان به شدت در یک صحنه احساس مصدومیت کرد.

2029903

در شرایطی که پرسپولیس بی‌محابا حمله می‌کرد و مس رفسنجان را با ارسال‌های متعدد تحت فشار قرار داده و حامد لک هم توپ‌ها را دفع می‌کرد، در یکی از صحنه‌ها این گلر پس از افتادن روی زمین و برخورد با علی نعمتی آسیب‌دیدگی پیدا کرد.

حامد لک در دقیقه 83 پس از اینکه ارسال خطرناک امید عالیشاه را دفع کرد و نگذاشت گئورگی گولسیانی توپ را بزند، از شدت برخورد و ضربه‌ای مدافع پیشتاخته گرجستانی نقش بر زمین شد که در همین لحظه، پای علی نعمتی به او اصابت کرد و مصدومیتش را به دنبال داشت.

تصاویر تلویزیونی هم در آن لحظه نشان می‌دهد که دخالت مدافعان مس رفسنجان برای بررسی حامد لک هم بی‌اثر بوده و کادر پزشکی این تیم باید او را مداوا می‌کردند؛ درست در لحظه‌ای که نعمتی نگران هم‌بازی سابق خود به دلیل ضربه به او بود.

دیدگاه‌ها