کد خبر : 2026223 | 14 خرداد 1403 ساعت 17:12 | 21.7K بازدید | 11 دیدگاه

تشکر ویژه مدیر پرسپولیس از گل محمدی و دستیارانش

حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس از هواداران و مربیان جدا شده این تیم به شکلی ویژه تقدیر کرد.

تشکر ویژه مدیر پرسپولیس از گل محمدی و دستیارانش

به گزارش ورزش سه, حسین بادامکی در پایان گفت گوی مفصل خود با ورزش سه گفت: باید به شکلی ویژه از آقای یحیی گل محمدی تشکر کنم. همچنین محمد عسگری و ولسلی ننکا مربی گلرهایمان هم نیم فصل با ما بودند و همه آنها در این قهرمانی باارزش سهم دارند.

بادامکی گفت: باید از هواداران مان که صاحب اصلی این باشگاه هستند تشکر کنم. آنها همیشه از تیم و باشگاه خودشان حمایت کردند، چه در روزهای سخت و چه روزهایی که رفتیم به طرف قهرمانی. آنها همیشه به عنوان یار دوازدهم  پشت تیم خودشان بودند و تیم را به سمت جلو هل دادند و انگیزه دادند تا قهرمانی‌ها و موفقیت‌های پرسپولیس تداوم داشته باشد.

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: تشکر ویژه‌ای دارم از بچه‌هایی که در پرسپولیس فعالیت می‌کنند و برای این قهرمانی تلاش زیادی کردند اما دیده نمی‌شوند. همه از بیرون، بازیکنان و کادر فنی را می.بینند اما برای برگزاری یک بازی خیلی‌ها تلاش می.کنند و شاید دو سه روز وقت بگذارند و استراحت ندارند. شاید اسامی این افراد را هیچ کس نداند اما ما دوستان بسیاری در ساختمان اصلی باشگاه به عنوان کارمندان باشگاه داریم. افرادی هم در ورزشگاه شهید کاظمی  و شهید درفشی فر حضور دارند که همگی زحمت می‌کشند. باید از کادر اداری، پشتیبانی، پزشکی، تدارکات و رسانه‌ای باشگاه‌مان هم تشکر کنم که همراه بودند و زحمات زیادی متقابل شدند.»

بادامکی گفت: «امیدوارم با یک برنامه‌ریزی دقیق و منظم باز هم بتوانیم هواداران.مان را در فصل آینده خوشحال کنیم هر چند کار بسیار دشوار است. اگر بخواهیم در لیگ برتر و آسیا موفق باشیم باید از هر نظر بهتر شویم  و حداقل‌ها را نسبت به تیم‌های آسیایی فراهم کنیم.»

2029928

دیدگاه‌ها