کد خبر : 2026257 | 14 خرداد 1403 ساعت 19:05 | 28.6K بازدید | 43 دیدگاه

پائز: با بهترین و استوارترین تیم جهان بازی داریم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم در مسیر پیشرفتی مشابه مسابقه با آرژانتین قرار داشته باشیم.

پائز: با بهترین و استوارترین تیم جهان بازی داریم

به گزارش "ورزش سه"، موریس موتا پائز پس از نخستین تمرین توپی ملی‌پوشان در سالن اصلی مسابقات هفته دوم لیگ ملت‌ها درباره اولین حریف ایران اظهار کرد: بازی کردن مقابل ژاپن در کشورش تجربه ی ویژه‌ای هست. کمی استرس داریم چون در برزیل مقابل برزیل بازی نکردیم اما حالا در ژاپن مقابل ژاپن قرار می‌گیریم و لحظه‌ی بزرگی برای همه است.

وی افزود: می‌دانم که بازی خیلی سختی برابر یکی از استوارترین تیم‌های والیبال دنیا پیش رو داریم. امیدوارم در مسیر پیشرفتی مشابه مسابقه با آرژانتین قرار داشته باشیم. نیاز داریم که پیشرفتمان را حفظ کنیم. بازیکنان وضعیت بهتری دارند. باید برای این جنگ بزرگ که فردا پیش رو داریم باید آماده باشیم.

پائز تاکید کرد: همه چیز به ظرفیتمان در خوب سرویس زدن، پاس دادن و کمتر اشتباه کردن از حریف، بستگی دارد. اگر به این شکل بازی کنیم هر چیزی ممکن است اما نیاز داریم فردا خیلی استوار باشیم.

وی در خصوص تغییرات در ترکیب 14 بازیکن تیم ملی گفت: مرتضی کمی در ناحیه کمر مشکل دارد، به همین خاطر اسفندیار به جمع ۱۴ بازیکن اضافه شد. البته مشکل حضور اسفندیار نیست مشکل اینجاست که شریفی کارش را خیلی خوب انجام می‌داد. خیلی از او راضی بودیم اما با شرایطی که در روزهای گذشته داشتیم آمادگی ۱۰۰ درصدی برای بازی ندارد و استراحت خواهد کرد چون تا پایان فصل به او نیاز داریم.

2025244

سرمربی تیم ملی درباره کریمی هم توضیح داد: جواد هم یکی از مشکلات اصلی ما است. به این خاطر که وضعیت او خیلی متفاوت است. شرایط مایع گوش میانی اون خیلی خوب نیست. امروز برای او خیلی سخت بود چرا که وقتی سرش را تکان می داد، تعادلش را از دست می داد. او در حال حاضر نمی‌تواند بازی کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنا بهترین‌ها در تیم ژاپن برای بازی مقابل ما حضور دارند. ایشیکاوا بازیکن خیلی قدرتمندی است. تاکاهاشی فصل فوق العاده‌ای را در ایتالیا پشت سر گذاشته و حالا به ژاپن برگشته است. بازی مقابل ژاپن با وجود این بازیکنان خیلی مهم است چرا که تیم حریف با حضور آن ها خیلی بهتر خواهد شد. در برزیل بدون این بازیکنان تیم ژاپن خوب بازی کرد و حالا با وجود این نفرات بهترین تیم در جهان است.

دیدگاه‌ها