کد خبر : 2026258 | 14 خرداد 1403 ساعت 19:12 | 106.9K بازدید | 70 دیدگاه

تهدید قهرمانی استقلال با کمک یحیی؛

رد پای مطهری در قهرمانی پرسپولیس!

تساوی استقلال در تبریز کاری کرد تا اختلاف پرسپولیس با آنها به کمترین حد ممکن برسد.

رد پای مطهری در قهرمانی پرسپولیس!

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی قهرمانی لیگ برتر را تحویل پرسپولیس داد که صدرنشینی آنها در فاصله دو مسابقه مانده به پایان فصل از دست رفت، اما زمانی که رتبه اول و قهرمانی آنها به طور جدی تهدید شد و سایه سرخ پوشان پایتخت را پشت سرشان دیدند، با تساوی بدموقع در تبریز برابر شاگردان حمید مطهری بود.

تراکتور پس از اینکه در چهار بازی پیاپی دو تساوی و دو شکست داشت و تصمیم به تغییر کادر فنی گرفت، در نخستین بازی با هدایت حمید مطهری موفق به کسب پیروزی در جام حذفی مقابل ذوب‌آهن شد ولی پس از آن هم در لیگ برتر تساوی ارزشمندی برابر استقلال به دست آورد که موجب شد فاصله آبی‌ها با پرسپولیس کمتر شود.

حمید مطهری که شرایط خوبی در تیم تبریزی به وجود آورده بود، پس از برتری مقابل ذوب‌آهن توانست استقلال را هم متوقف کند که رقم زدن این کار از سوی مربی سابق پرسپولیس روی نیمکت تراکتور، باعث شد تا قرمزپوشان پایتخت به دو امتیازی تیمِ جواد نکونام برسند و امیدوارتر از همیشه به قهرمانی شوند.

2030000

مطهری که در 6 هفته پایانی لیگ برتر هدایت تراکتور را عهده‌دار بود و عملکرد موفقی با دو تساوی و چهار پیروزی داشت، با متوقف کردن استقلال شرایط را برای پرسپولیس فراهم آورد تا در نهایت سرخ پوشان و تیم سابقش جام را بالای سر ببرند.

دیدگاه‌ها