کد خبر : 2026318 | 14 خرداد 1403 ساعت 23:20 | 12.1K بازدید | 6 دیدگاه

رسمی: جدایی مسالمت‌آمیز یوونتوس و آلگری

باشگاه یوونتوس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که با ماسیمیلیانو آلگری سرمربی سابق خود به توافق دوجانبه برای فسخ قرارداد رسیده‌اند.

رسمی: جدایی مسالمت‌آمیز یوونتوس و آلگری

به گزارش "ورزش سه"، این مربی یک روز پس از پیروزی 1-0 مقابل آتالانتا در فینال کوپا ایتالیا، در 17 مه اخراج شد. با وجود پیروزی بانوی پیر، تصمیم گیرندگان باشگاه احساس کردند که رفتار آلگری با ارزش‌های اصلی باشگاه سازگاری نداشته است. این سرمربی 56 ساله در کنار زمین خونسردی خود را از دست داد و با عصبانیت، کت خود را درآورد و روی زمین انداخت.
همچنین ادعاهایی وجود داشت که او در تونل استادیو المپیکو پس از سوت پایان، تهدیدهای جدی علیه گیدو واکیاگو، سردبیر روزنامه تورینو اسپورت، انجام داده است.
یوونتوس احساس می‌کرد که دلیل موجه برای اخراج دارد، در حالی که گزارش شده است که این مربی آماده بود تا کارفرمایان سابق خود را به دلیل ماهیت اخراجش به دادگاه بکشاند.

2022439

با این حال، همانطور که در بیانیه‌ای در وب سایت رسمی باشگاه تأیید شده است، دو طرف اکنون با توافق دوجانبه برای پایان دادن به قرارداد آلگری، به توافق رسیده‌اند.
در بیانیه این باشگاه آمده است: "باشگاه یوونتوس و ماسیمیلیانو آلگری اعلام می‌کنند که برای اتمام قرارداد ورزشی‌شان در پایان فصل جاری به توافق رسیدند.
باشگاه مایل است برای ماسیمیلیانو آلگری در آینده حرفه‌ای‌اش بهترین‌ها را آرزو می‌کند، ضمن اینکه از او برای نتایج ورزشی‌اش که در چند سال حضورش در تیم به دست آورد، تشکر می‌کنیم."

دیدگاه‌ها