کد خبر : 2026380 | 15 خرداد 1403 ساعت 11:47 | 37.6K بازدید | 107 دیدگاه

شکایت داور بازی پرسپولیس از سمیعی

داور بازی پرسپولیس و مس رفسنجان از مدیرعامل استقلال شکایت می‌کند.

شکایت داور بازی پرسپولیس از سمیعی

به گزارش “ورزش سه”، شب گذشته حضور فرشید سمیعی در برنامه فوتبال برتر جنجال زیادی را به پا کرد و در آخرین دقایق حضور او، امیر عرب براقی نیز به جمع آنها اضافه شد تا پاسخ مدیرعامل استقلال را بدهد.

عرب براقی در واکنش به اتهام سمیعی مبنی بر عضویت صفحه مرتبط با او در کلاب تیم پرسپولیس، گفت: من واقعا تعجب می‌کنم از میهمان محترم برنامه شما. من شناخت خاصی روی ایشان ندارم اما شنیدم حقوقی هستند، ایشان اگر حقوقی هستند چرا چیزی را که هنوز ثابت نشده، مطرح می‌کنند؟

وی افزود: ببخشید قربان من باید به چه کسی پاسخگو باشم که از کسی شکایت کنم یا نکنم؟ شما جایگاهتان مشخص است و با قاضی و دادستان اشتباه گرفتید. خواهش می‌کنم در حیطه وظایف خودتان گام بردارید، سابقه و خانواده من هم مشخص است.

داور بازی پرسپولیس همچنین اعلام کرد که قصد شکایت از سمیعی را دارد: از یک آدم حقوقی انتظار می‌رود برود یک چیزی را ثابت کند و بعد طرح کند. من حتما این موارد را پیگیری خواهم کرد و شما با این لبخند شیرین مدارکتان را خواهید آورد و همدیگر را خواهیم دید.

زمانی که مدیرعامل استقلال در مورد گل آفساید پرسپولیس از عرب براقی سوال پرسید، او گفت: ما به شما پاسخگو نیستیم. شما تخصصی در داوری ندارید. من هم در جایگاهی نیستم که افساید را تشخیص بدهم، آقای مروجی هم کمک داور بین‌المللی ما هستند.

دیدگاه‌ها