کد خبر : 2026448 | 15 خرداد 1403 ساعت 16:42 | 8.9K بازدید | 24 دیدگاه

تیم شخصیت قهرمانی دارد؛

آذربایجانی: مورایس حرفی از رفتن نزده!

مدیرعامل سپاهان ابراز امیدواری کرد سپاهان قهرمان جام حذفی بشود تا پس از سال‌ها به انتظار اهالی فوتبال در اصفهان پاسخ داده باشد.

آذربایجانی: مورایس حرفی از رفتن نزده!

به گزارش "ورزش‌سه"، مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت‌و‌گویی تلویزیونی درباره شرایط سپاهان اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: باید از اتفاقات افتاده درس بگیریم و تیم را حفاظت و صیانت کنیم. اجازه ندهیم اتفاقات حاشیه‌ای ما را دچار مسئله کند، اگر سوءنیتی مقابل تیم باشد، با تمام قدرت می‌ایستیم و البته خودمان را ملزم به رعایت قوانین و مقررات می‌دانیم.

او ادامه داد: تمام تلاشمان این است که آرامش را بر تیم حکم‌فرما کنیم، تیم سپاهان شخصیت قهرمانی دارد و انشاالله بتوانیم در جام حذفی و در فصل بعدی و همانطور که بارها گفته‌ام با تقویت نقاط قوت و رفع و پوشش نقاط ضعف تیم به نتیجه‌ای که خودمان، بازیکنان و هواداران انتظار دارند، برسیم.

آذربایجانی سپس درباره انتقادهایی که نسبت به انتخاب مشاورانش وجود دارد، توضیح داد: گروه مشاوران برای فوتبال حرفه‌ای و گروه مشاوران برای سایر رشته‌ها خواهیم داشت، سپاهان باشگاه بزرگی است که علاوه بر فوتبال، رشته‌های دیگری نیز دارد، از افراد جوانی که به دلیل مسائل حاکم بر فوتبال فرصت قرار گرفتن در تیم‌های خوب به آن‌ها داده نمی‌شود، کنار پیشکسوتان استفاده می‌کنیم.

مدیرعامل سپس درباره ادامه کار با مورایس با توجه به صحبت‌هایی که این مربی در آخرین نشست خبری خود مطرح کرد، گفت: یک فصل دیگر با مورایس قرارداد داریم، صحبت‌هایی در مورد بازیکنان داشته‌ایم و مورایس یک مربی در سطح بالای دنیا و مربی فنی است، باید سرمربی در مورد تقویت نقاط قوت تیم نظر دهد، اکنون باید ۱۰۰ درصد از مورایس و تیم برای جام حذفی حمایت کنیم. مورایس حرفی از رفتن نزده است.

2029994

با اشاره به حضور سپاهان در نیمه‌نهایی جام حذفی بیان کرد: به نظر می‌رسد تیم شخصیت قهرمانی دارد، مورد انتظار است که جام حذفی را بعد از سال‌ها بگیریم و فوتبال اصفهان به حق خود برسد، این قهرمانی می‌تواند ادامه دهنده قهرمانی‌های پیشین باشد و سپس برای قهرمانی در آسیا فکر کنیم، به این نقطه نگاه داریم.

آذربایجانی در مورد جذب بازیکن خارجی هم صحبت کرد و افزود: شخصا تصمیم نمی‌گیرم و باید نظر سرمربی و افراد فنی را بگیریم، بازیکن خارجی باید به گونه‌ای جذب شود که شاخص باشد و اتفاقات خوبی رقم بزند؛ سپاهان همیشه در جذب بازیکنان خارجی خوب پیشتاز بوده است، امیدواریم اگر قرار است بازیکن خارجی وارد تیم شود، در حد و اندازه سپاهان بزرگ باشد.

دیدگاه‌ها