کد خبر : 2026478 | 15 خرداد 1403 ساعت 20:23 | 23.8K بازدید | 7 دیدگاه

لباس ایران بر تن مهره نجات (عکس)

مهاجم جوان استقلال خوزستان پس از عملکرد موثر در ترکیب تیمش به پیراهن ملی رسید.

لباس ایران بر تن مهره نجات (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، جواد آقایی‌پور یکی از مهره‌های جوانی است که امیر قلعه‌نویی او را در اردوی تیم ملی زیر نظر گرفته و برای دومین بار متوالی نامش را در فهرست قرار داده که این بازیکن هم انگیزه زیادی دارد پس از درخشش در نخستین سال بازی در لیگ برتر، در عرصه ملی هم فرصت خودنمایی به دست بیاورد.

مهاجم 24 ساله استقلال خوزستان با وجود بحث زیادی که در نیم‌فصل برای جدایی او وجود داشت، تصمیم گرفت کارش را در این تیم ادامه بدهد و تبدیل به مهره نجات‌بخش این تیم در لیگ برتر شود و در هفته پایانی هم جشن بقا بگیرد و بلافاصله به لباس تیم ملی برسد.

2030328

آقایی‌پور در فصل اخیر لیگ برتر فوق‌العاده ظاهر شد و در 29 مسابقه توانست 9 گل به ثمر رساند و سه پاس گل بدهد که این عملکرد بیشترین تاثیر را بین بازیکنان استقلال خوزستان برای بقا در لیگ برتر داشت و از سوی دیگر موجب شد برای دومین بار متوالی نامش را در لیست نفرات دعوت شده به تیم ملی ببیند.

مهاجم استقلال خوزستان در تمرین امروز تیم ملی جنب و جوش زیادی داشت و امیدوار است برخلاف فروردین‌ماه که فرصت بازی برای ایران را به دست نیاورد، در دو دیدار پیش رو مقابل هنگ کنگ و ازبکستان این شانس را پیدا کند.

دیدگاه‌ها