کد خبر : 2026503 | 16 خرداد 1403 ساعت 04:27 | 20.5K بازدید | 27 دیدگاه

موفق‌ترین ورژن حامد لک مقابل پرسپولیس

حامد لک شب درخشانی را مقابل پرسپولیس پشت سر گذاشت.

موفق‌ترین ورژن حامد لک مقابل پرسپولیس

به گزارش ورزش سه، حامد لک در شرایطی مقابل پرسپولیس به ترکیب اصلی مس رفسنجان رسید که به نظر می‌رسید مثل بازی قبلی تیمش مقابل استقلال خوزستان نیمکت نشین باشد.

ظاهرا محرومیت لک از حضور در بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک باعث شده بود تا محرم نویدکیا از داود نوشی صوفیانی دیگر گلر باتجربه تیم خود مقابل استقلال خوزستان استفاده کند که نوشی در آن مسابقه سه گل دریافت کرد.

بازی دیگر به حامد لک مقابل پرسپولیس در مسابقه‌ای که سرخ‌ها برای قهرمانی نیاز به برد داشتند، می‌توانست برای این دروازه‌بان مخاطرات و مشکلات بسیاری به دنبال داشته باشد. کما اینکه اگر او خیلی خوب کار می‌کرد مورد انتقاد هواداران پرسپولیس قرار می‌گرفت و اگر عملکرد ضعیفی ارائه می‌داد با انتقاد و کنایه استقلالی‌ها مواجه می‌شد.

2030383

با این وجود لک بهترین ورژن خود را در مقابل چیزی حدود هفتاده هزار تماشاگر پرسپولیسی به ورزشگاه آزادی آورد و در کمال آرامش بارها خروج‌های مطمئنی داشت و هرگز دچار اشتباه نشد.

لک در تمام خروج‌ها مطمئن بود و با اینکه واکنش‌های فوق العاده‌ای در این بازی نشان نداد اما سدی محکم مقابل حملات پرسپولیس بود.

او در چند صحنه با بازیکنان پرسپولیس درگیر شد و یکی دو باری هم روی زمین افتاد تا درگیری‌هایی با برخی همبازیان سابقش داشته باشد. لک حتی در صحنه‌ای باعث شد تا تماشاگران به او فحاشی کنند که با توجه به سابقه حضور او در پرسپولیس اصلا صحنه جالبی نبود.

لک تنها یک بار در این بازی تسلیم شد و روی گل خورده هم مقصر نبود ضمن اینکه خوش شانس بود در دقیقه 70 به خاطر لگد عمدی که به سروش رفیعی زد اخراج نشد. در یک صحنه دیگر نیز او با مشت به سر گولسیانی کوبید که اگر این صحنه آفساید گرفته نمی‌شد داور باید او را اخراج می کرد.

دیدگاه‌ها