کد خبر : 2026518 | 15 خرداد 1403 ساعت 23:24 | 4.9K بازدید | 0 دیدگاه

دلافوئنته: خوشحالم، می‌دانستم با اسپانیا تمدید می‌کنم

لوئیس دلافوئنته، سرمربی تیم ملی اسپانیا، می‌گوید از تمدید قراردادش خوشحال است و با تمرکز تیمش را برای یورو آماده می‌کند.

دلافوئنته: خوشحالم، می‌دانستم با اسپانیا تمدید می‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال اسپانیا پیش از شروع رقابت‌های یورو 2024 به میزبانی آلمان، قرارداد سرمربی‌اش را تمدید کرد.

قراردادی که لوئیس دلافوئنته با فدراسیون اسپانیا امضا کرده بود تا ‏تابستان جاری اعتبار داشته و در میانه یورو 2024 به پایان می‌رسید. ‏

بر همین اساس فدراسیون فوتبال اسپانیا تایید کرد که با ‏فعال کردن بند تمدید خودکار قرارداد دلافوئنته و کادر فنی‌اش ‏در تیم ملی اسپانیا قرارداد آن‌ها را تا جام جهانی 2026 تمدید کرده ‏است.

2030423

دلافوئنته درخصوص تمدید قراردادش در یک کنفرانس خبری گفت: "ما خوشحالیم و می‌دانستیم که از قبل قرار است چنین اتفاقی بیفتد. در فرصت خوبی این اتفاق افتاد و مانند روز اول به این توافق متعهد هستیم. این قراردادی است که ما از آن راضی هستیم. در آن زمان تعهدی وجود داشت و فقط باید آن را تمدید می‌کردیم. من همیشه وجدانم خیلی راحت است. دوست دارم به فوتبال و کسب نتایج خوب ادامه دهیم."

دعوت از فرمین لوپز؟

به گمان من شما (خبرنگاران) نمی‌دانید که او در تیم بوده یا نه. اینکه او در تیم بود برای شما یک سورپرایز است نه برای من. خواهیم دید که در طول هفته چگونه پیش خواهد رفت. فرمین یک فوتبالیست بزرگ است چون ظرفیتی برای رشد دارد که به ما اجازه می‌دهد کل کادر مربیگری آن را دوست داشته باشند.

دعوت از آیمریک لاپورت؟

این طرحی بود که ما برنامه ریزی کرده بودیم. او با وجود اینکه با النصر بازی نکرده اما با تیمش کار می‌کند. لاپورت هیچ شکی در افکار ما ایجاد نمی‌کند.

2030424

آلوارو موراتا؟

برای من، آلوارو غیرقابل انکار است. او همه تضمین‌ها را به ما می‌دهد. فوتبالیست‌ها بعد از 10 ماه رقابت به اردوی تیم ملی می‌آیند. بنابراین، آنچه نیاز است، ریکاوری فوتبالیست‌هاست و به همین دلیل است که گاهی اوقات آنها تمرینات شخصی را دنبال می‌کنند. چیزی که ما می‌دانیم این است که او گل‌های زیادی به ثمر خواهد رساند.

پدری؟

ما او را با اشتیاق، انرژی و با میل به نمایش دیدیم. در هر صورت چیزی در خطر نیست. کاری که او باید انجام دهد این است که در پایان شرایط خوبی داشته باشد.

دیدگاه‌ها