کد خبر : 2026665 | 16 خرداد 1403 ساعت 17:36 | 21.6K بازدید | 15 دیدگاه

پیشنهاد جدید برای آلگری: مدمکس در سری آ می‌ماند

ماسیمیلیانو آلگری با یوونتوس برای فسخ قرارداد به توافق رسید و گزارش‌ها حاکی از آن است که او ممکن است هدایت لاتزیو را برعهده بگیرد.

پیشنهاد جدید برای آلگری: مدمکس در سری آ می‌ماند

به گزارش "ورزش سه"، این سرمربی 56 ساله ایتالیایی در 17 می، کمتر از 48 ساعت پس از پیروزی در فینال کوپا ایتالیا مقابل آتالانتا، به شکلی پرخاشگرانه توسط "بانوی پیر" اخراج شد. عصبانیت او در آن شب، که شامل آسیب زدن به محوطه عکاسی و توهین به گوییدو واسیاگو، سردبیر ارشد توتواسپورت می‌شد، باشگاه را مجبور به اخراج او کرد.

آلگری از نحوه اخراجش از یوونتوس راضی نبود و پس از دریافت حکم اخراج با دلیل از سوی باشگاه، حاضر بود برای اعتراض به این تصمیم به دادگاه کار مراجعه کند، اما دو طرف روز دوشنبه با توافق بر فسخ قرارداد، پرونده را برای همیشه بستند.

2022647

صفحه چهار روزنامه توتواسپورت امروز جزئیات مربوط به آزادی آلگری برای پیوستن به یک باشگاه جدید پس از فسخ قراردادش با یوونتوس را شرح می‌دهد و به نظر می‌رسد دو گزینه احتمالی پیش روی او وجود دارد: انتقال به عربستان سعودی یا سرمربی‌گری لاتزیو.
شایعات بی‌پایانی درباره آینده ایگور تودور در پایتخت ایتالیا در حال گردش است، و در صورت جدایی او در هفته‌های آینده، سرمربی سابق بیانکونری می‌تواند به عنوان یکی از گزینه‌های لاتزیو مطرح شود.

دیدگاه‌ها