کد خبر : 2026734 | 16 خرداد 1403 ساعت 23:23 | 36.2K بازدید | 113 دیدگاه

قهرمان لیگ و تنها یک بازیکن در ترکیب تیم ملی

احتمالا علیرضا بیرانوند تنها بازیکن پرسپولیس در ترکیب تیم ملی خواهد بود.

قهرمان لیگ و تنها یک بازیکن در ترکیب تیم ملی

به گزارش "ورزش سه" پرسپولیس در دو بازی پیش‌روی تیم ملی مقابل هنگ کنگ و ازبکستان در مرحله مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا تنها سه نماینده دارد.
علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و محمدحسین کنعانی‌زادگان تنها پرسپولیسی‌هایی بودند که فقط چند ساعت بعد از جشن قهرمانی در لیگ برتر به اردوی تیم ملی پیوستند.
با این حال مهدی ترابی به خاطر مسمومیت غذایی و سفرطولانی تیم ملی از این سفر منع شد و بازی با هنگ کنگ را از دست داد در حالی که با در نظر گرفتن مصدومیت محمد محبی شاید می‌توانست در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل هنگ کنگ به میدان برود.
از سوی دیگر محمدحسین کنعانی‌زادگان با وجود همراهی تیم ملی این مسابقه را به دلیل محرومیت از دست داده است و نمی تواند فردا به میدان برود.

با این حساب تنها علیرضا بیرانوند می‌تواند نماینده پرسپولیس در این مسابقه رسمی تیم ملی باشد که باید دید در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت یا امیر قلعه‌نویی به او میدان خواهد داد یا گزینه دیگری را در ترکیب قرار می‌دهد.

1974330

پرسپولیسی‌ها بعد از قهرمانی لیگ برتر اعتقاد داشتند تیم‌شان می‌توانست نماینده‌های بیشتری در تیم ملی داشته باشد اما برخی ستاره‌های کارساز این تیم پا به سن گذاشته‌اند و برخی دیگر در طول فصل نوسان داشته‌اند.

دیدگاه‌ها