کد خبر : 2026760 | 17 خرداد 1403 ساعت 06:18 | 11.9K بازدید | 7 دیدگاه

عموته: رویارویی با تاجیکستان مرگ و زندگی است

حسین عموته، سرمربی مراکشی تیم ملی فوتبال اردن، از آمادگی کامل این تیم برای بازی تاجیکستان خبر داد.

عموته: رویارویی با تاجیکستان مرگ و زندگی است

به گزارش "ورزش سه"، حسین عموته در نشست خبری در امان پایتخت اردن گفت: موسی التعمری بازیکن تیم مون پلیه فرانسه برای حضور در بازی فردا در گروه هفتم مسابقات مقدماتی آسیا آماده است. دیدار فردا با دیداری که دو تیم چند ماه پیش در قطر در جام ملت‌های آسیا داشتند و اردن در مرحله یک چهارم نهایی مقابل تاجیکستان با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید، کاملا متفاوت است.

وی افزود: این دیدار ویژگی خاص خود را دارد و از نظر زمان، مکان و حتی آمادگی شباهتی به بازی رفت و یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ندارد.

عموته توضیح داد که حمایت هواداران اردنی در برابر تاجیکستان بسیار مهم است زیرا انگیزه ای برای بازیکنان برای کسب سومین پیروزی متوالی در گروه است.

سرمربی مراکشی که اردن را پس از شکست در فینال مقابل قطر، میزبان و هواداران به مقام دومی در آخرین دوره جام ملت‌های آسیا هدایت کرد، گفت: این مسابقه مهم‌ترین بازی برای اطمینان از صعود است. این مسابقه مرگ یا زندگی است، زیرا این آینده همه ما و آینده هواداران است.

وی افزود: پس از کسب نتایج مثبت در جام ملت‌های آسیا، جاه طلبی خاصی داریم و همه مسئولیت پذیر شده و علاقه‌مند به درخشش و حضور در جام جهانی هستند.

دیدگاه‌ها