کد خبر : 2026770 | 17 خرداد 1403 ساعت 08:29 | 33.5K بازدید | 19 دیدگاه

ارزش جلالی به 750 هزار یورو رسید

درخشش ستاره استقلال زیر نظر ترنسفرمارکت

ارزش ابوالفضل جلالی در سایت ترنسفر مارکت به رقم 750 هزار یورو رسید.

درخشش ستاره استقلال زیر نظر ترنسفرمارکت

به گزارش "ورزش سه"، با پایان این فصل از رقابت‌های فوتبالی در سراسر دنیا، سایت ترنسفر مارکت نیز به آپدیت ارزش بازیکنان دنیا پرداخته است. در این میان، ابوالفضل جلالی، پدیده این فصل استقلال، با عملکرد درخشان خود توانسته است توجه زیادی را به خود جلب کند و ارزش خود را به طور قابل‌توجهی افزایش دهد.

جلالی با استقلال فصل فوق‌العاده‌ای داشت و با 10 پاس گل، دومین پاسور برتر لیگ برتر شد. او با بازی‌های چشم‌نواز و پاس‌های دقیق خود نقش مهمی در موفقیت‌های استقلال ایفا کرد. بدشانسی جلالی این بود که عنوان بهترین پاسور لیگ را در هفته آخر به ریکاردو آلوز از دست داد، اما این موضوع از ارزش و تأثیرگذاری او در تیم استقلال کم نمی‌کند.

ارزش ابوالفضل جلالی از نگاه ترنسفر مارکت از 350 هزار یورو به 750 هزار یورو رسید. این افزایش چشمگیر نشان‌دهنده عملکرد فوق‌العاده او در طول فصل است. جلالی با توانایی‌های فنی و بازی‌های درخشان خود، یکی از بازیکنان کلیدی استقلال بود و این رشد ارزش، تأییدی بر کیفیت بالای او است.

تیم ملی فوتبال ایران در دور پنجم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2026، امروز به مصاف میزبان خود تیم ملی هنگ کنگ می‌رود و جلالی امیدوار است برای نخستین بار پس از جام جهانی 2022 برای تیم ملی به میدان برود. حضور او در اردوی تیم ملی و عملکرد درخشانش در این فصل، نشان از آینده درخشان این بازیکن جوان در فوتبال ایران و بین‌المللی دارد.

دیدگاه‌ها