کد خبر : 2026771 | 17 خرداد 1403 ساعت 09:00 | 14.8K بازدید | 3 دیدگاه

گل‌دیدنی اریکسن در جایی که نزدیک بود در آن بمیرد!

کریستین اریکسن، هافبک تیم ملی دانمارک، سه سال پس از بازی مقابل فنلاند به میزبانی ورزشگاهی که در آن به مرگ نزدیک شده بود، برای برد مقابل سوئد یک گل دیدنی زد.

گل‌دیدنی اریکسن در جایی که نزدیک بود در آن بمیرد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال دانمارک امشب در بازی دوستانه از سوئد میزبانی کرد و با نتیجه 2-1 در ورزشگاه پارکن برنده شد.

این بازی می‌رفت که با تساوی به پایان برسد اما ضربه کریستین اریکسن تمام پیش‌بینی‌ها را بهم زد و میزبان این بازی را در آستانه رقابت‌ها یورو به یک برد روحیه بخش رساند.

میزبان این بازی برای زدن گل اول فرصت زیادی نمی‌خواست و روی یک ارسال کرنر اریکسن توپ را روی تیر یک به پیر-امیل هویبرگ رساند تا او را ضربه سر دروازه را باز کند.

در حالی که هواداران دانمارک انتظار داشتند که این شروع یک بازی پرگل به سود تیمشان باشد، سوئدی‌ها به سرعت از طریق الکساندر ایساک در دقیقه 9 به گل تساوی دست پیدا کردند.

بازی در نیمه اول دیگر گلی نداشت و نیمه دوم هم متعادل دنبال می‌شد تا اریکسن در ورزشگاهی که به مرگ نزدیک شده بود، هواداران دانمارک را به اوج هیجان برساند.

اریکسن 32 ساله در اولین بازی دانمارک در یورو 2020 مقابل فنلاند دچار حمله قلبی شده‌ بود و تمامی تماشاگران حاضر در ورزشگاه پارکن را شوکه کرد.

2030796

او یک بار دیگر موفق شد طرفداران را در این ورزشگاه شوکه کند البته با یک ضربه دیدنی از فاصله با محوطه جریمه در دقیقه 86 که دروازه سوئد را باز کرد و تیمش را برنده از زمین خارج کرد.

دانمارک روز شنبه با بازی خانگی مقابل نروژ آماده‌سازی خود برای یورو 2024 را به پایان می‌رساند و به آلمان سفر می‌کند تا در گروه C با اسلوونی، انگلیس و صربستان رقابت کند.

دیدگاه‌ها