کد خبر : 2026922 | 17 خرداد 1403 ساعت 18:13 | 78.7K بازدید | 28 دیدگاه

تیم ملی ده نفره بازی را تمام کرد

با مصدومیت حزباوی در دقایق پایانی بازی با هنگ‌کنگ، تیم ملی لحظات نسبتا دشواری را تجربه کرد.

تیم ملی ده نفره بازی را تمام کرد

به گزارش "ورزش سه"، محمد امین حزباوی مدافع جوان و میانی تیم ملی فرصت این را پیدا کرد تا بعد از بازی فیکس مقابل ترکمنستان در تهران، در هنگ‌کنگ هم به ارنج اصلی برسد و جای محمدحسین کنعانی‌زادگان محروم را پر کند.

حزباوی در کنار شجاع در دقایقی از بازی که میزبان جسورانه حمله می‌کرد کار دشواری برای دفع توپ‌های حریف به‌خصوص ارسال‌ها و ضربات ایستگاهی داشت.

با این حال در وقت‌های تلف شده این مدافع خوزستانی به ناگاه روی زمین دراز کشید و به نظر می‌رسید دچار گرفتگی عضلانی شده است.

بعد از حضور کادر پزشکی تیم ملی بالای سر این بازیکن به نظر می‌رسید او با مداوای سرپایی به زمین برگردد اما قادر به ادامه بازی نبود.

2004560

در این لحظه داور قطری به وقت‌های تلف شده بازی که 5 دقیقه بود2 دقیقه دیگر هم اضافه کرد تا بازی در مجموع چیزی حدود 98 دقیقه طول بکشد.

نکته اینکه با حضور جواد آقایی‌پور در زمین، در نخستین دقیقه وقت‌های تلف شده، تیم ملی پنجمین تعویض خود را هم انجام داده بود و دیگر قادر به تعویض نبود.

به همین خاطر تیم ملی دو سه دقیقه آخر بازی را ده نفره بازی کرد و با حضور نورافکن در مرکز خط دفاع و یک بازیکن کمتر شرایط تازه و نسبتا دشواری را پیش روی خود دید.

در این لحظات البته تنها یک بار بازیکنان حریف پیش آمدند که خطای حردانی روی بازیکن سیه چهره حریف منجر به یک ضربه ایستگاهی برای میزبان شد و در بازگشت این توپ داور سوت پایان بازی را کشید.

دیدگاه‌ها