کد خبر : 2026949 | 17 خرداد 1403 ساعت 21:26 | 22.9K بازدید | 5 دیدگاه

ستاره پی‌اس‌جی: قرار نیست جایی بروم

رندال کولو موآنی، مهاجم پاری سن ژرمن، می‌گوید قصد جدایی از این باشگاه را ندارد و به شایعات درمورد آینده‌اش پایان داد.

ستاره پی‌اس‌جی: قرار نیست جایی بروم

به گزارش "ورزش سه"، رندال کولو موآنی در حالی که اولین فصل حضورش در پاری سن ژرمن به خوبی پیش نرفت، در تیم ملی فرانسه عملکرد خوبی دارد.

در بازی دوستانه شب گذشته مقابل لوکزامبورگ کولو موآنی در کنار جاناتان کلاوس و کیلیان امباپه یکی از گلزنان فرانسه بود.

پس از یک فصل درخشان در بوندس‌لیگا همراه با آینتراخت فرانکفورت، کولو موآنی تابستان گذشته با مبلغ قابل توجه 90 میلیون یورو به پی‌اس‌جی پیوست. پس از انتقال با چنین قیمتی، انتظارات از این ملی پوش فرانسوی بالا بود.

2031012

کولو موآنی برخلاف نمایش درخشان در  بوندس‌لیگا، در فصلی اخیر طی 32 بازی رسمی برای پی‌اس‌جی به میدان رفت و 15 گل به ثمر رساند که عملکرد درخشانی محسوب نمی‌شود.

کولو موآنی که همراه فرانسه برای رقابت‌های یورو 2024 آماده می‌شود درباره تفاوت بازی در رده ملی و باشگاهی گفت: "انتظارات در پاری سن ژرمن متفاوت است. نمی‌خواهم تقصیر را گردن کسی بیندازم، اما فکر می‌کنم به دلیل هزینه انتقال بالا، انتظارات بیشتری از من وجود داشت. در تیم ملی فرانسه فشار کمتری را احساس می‌کنم و به همین دلیل آزادتر بازی می‌کنم."

او همچنین درمورد شایعات پیرامون جدایی‌اش از پی‌اس‌جی گفت: "هیچ بحثی در باشگاه در مورد آینده من وجود ندارد. من اینجا واقعا احساس خوبی دارم و قصد ترک باشگاه را ندارم."

دیدگاه‌ها