کد خبر : 2026974 | 17 خرداد 1403 ساعت 23:09 | 29.6K بازدید | 13 دیدگاه

باشگاه نمی‌خواهد آنسو فاتی به سویا برود؛

سرنوشت ستاره بارسا در دستان فلیک

هانسی فلیک، سرمربی بارسلونا، می‌خواهد شرایط آنسو فاتی را محک بزند و سپس درباره او تصمیم بگیرد.

سرنوشت ستاره بارسا در دستان فلیک

به گزارش "ورزش سه"، آنسو فاتی به بارسا بازخواهد گشت و ایده هانسی فلیک این است که عملکرد او را در طول فصل پیش فصل ببیند. بنابراین اگر فاتی عملکرد خوبی داشته باشد می‌تواند برای فصل بعدی در بارسا بماند.

همه چیز با توجه به شرایط بدنی بازیکن و همچنین اینکه آیا محدودیت دستمزدها اجازه ورود یک وینگر چپ پا را می‌دهد یا نه، مشخص می‌شود.

ایده جدایی فاتی در صورت امکان با فروش قطعی بازیکن، پروسه بسیار پیچیده است چون انتقال قرضی او به برایتون رضایت‌بخش نبود. تنها عربستان سعودی پیشنهادی برای فروش قابل توجه را می‌دهد، بنابراین انتقال جدید محتمل‌ترین سناریو است.

بر اساس گزارش نشریه اسپورت، سویا فاتی را می‌خواهد، اما بارسا به دلیل پیشنهاد مالی این باشگاه و به دلیل روابط بد بین باشگاه‌ها، می‌خواهد این عملیات را وتو کند. سویا به آنسو فاتی ابراز علاقه کرده و پیشنهاد داده که آنها مایل به انتقال قرضی این بازیکن هستند.

2031059

بارسا از این پیشنهاد آگاه است اما تمایل بازیکن هم اهمیت دارد. گفته می‌شود به دلیل اینکه سویا برای فصل بعدی در رقابت‌های اروپایی بازی نمی‌کند، فاتی نمی‌خواهد به این باشگاه برود.

در حال حاضر، آنسو نمی‌خواهد در انتظار تصمیم نهایی بارسا در مورد آینده خود، هیچ پیشنهادی را بررسی کند. در مقابل هم بارسلونا به پیشنهاد سویا چندان مایل نیست.

اول، به این دلیل که آن‌ها فقط می‌توانند حداکثر 30 درصد دستمزد این بازیکن را بپردازند و در درجه دوم، به این دلیل که روابط بین هیئت مدیره دو باشگاه دوستانه نیست.

دیدگاه‌ها