کد خبر : 2026988 | 18 خرداد 1403 ساعت 06:26 | 98.8K بازدید | 99 دیدگاه

حضور در تمام بازی‌های فصل و کسب اولین جام

اگر یاغی هستید هم مثل مسعود ریگی‌ باشید!

مسعود ریگی‌ در اولین فصل حضور در پرسپولیس رکورد‌ جالبی را به نام خود ثبت کرد.

اگر یاغی هستید هم مثل مسعود ریگی‌ باشید!

به گزارش "ورزش سه"، تیرماه سال ۱۴۰۲ بود که لابه لای اخبار داغ نقل و انتقالات تابستانی ناگهان خبر جذب مسعود ریگی رسما توسط باشگاه پرسپولیس اعلام شد. خریدی که در ابتدا چندان به مذاق هواداران این تیم خوش نیامد. صرفا نه به‌خاطر حضور او در استقلال بلکه عملکرد نه چندان خوب ریگی ‌در لیگ بیست و دوم از جمله دلایلی بود که هواداران پرسپولیس را رضایتمند از جذب ریگی‌ نشان نمی‌داد.

با شروع فصل اما ریگی‌ رفته رفته به ترکیب پرسپولیس اضافه و تبدیل به یکی از مهره‌های ثابت کمربند میانی سرخپوشان شد. ریگی با همان سبک بازی خاص خود که در استقلال و سپاهان نیز از او شاهد بودیم در میانه میدان برای پرسپولیس به میدان می‌رفت و حتی جدایی گل‌محمدی و سرمربیگری اوسمار نیز مانع از حضور ثابت او در اکثر بازی‌های پرسپولیس در لیگ بیست و سوم نشد.

اوج درخشش ریگی ‌در پرسپولیس در هفته ماقبل پایانی رقم خورد. جایی که او ابتدا با یک اشتباه در دفع توپ، یک گل را به شمس آذر هدیه کرد اما بلافاصه زمانی که پرسپولیس در حمله بود، خود را به محوطه جریمه حریف رساند و با شوت زیبا با پای غیرتخصصی دروازه جعفرپور را باز کرد تا هم خودش را از اشتباهی که داشت تبرئه و هم پرسپولیس را دوباره صدرنشین کند.

2031086

جالب است بدانید ریگی‌ تبدیل به تنها بازیکنی شد که در این فصل در تمامی‌ مسابقات پرسپولیس چه به عنوان بازیکن اصلی و چه ذخیره به میدان رفت تا در اولین فصل حضور در پرسپولیس آمار جالب توجه‌ای را به نام خود ثبت کند.

هافبک ۳۳ ساله پرسپولیس چه زمانی که در استقلال و سپاهان بود و چه حالا که پیراهن پرسپولیس را بر تن می‌کند، هرگز‌ کوچک‌ترین  بی‌احترامی به تیم‌های رقیب نکرده و همواره سعی می‌کند با عملکرد خود در زمین، تعصب به پیراهنی که بر تن دارد را ثابت کند. رفتاری که شاید نیاز باشد بسیاری از بازیکنان و حتی مربیان لیگ برتری از آن الگوبرداری‌ کنند.

دیدگاه‌ها