کد خبر : 2026993 | 18 خرداد 1403 ساعت 07:39 | 24.9K بازدید | 38 دیدگاه

نورافکن بازی در این پست را دوست دارد

بازیکن چپ‌پای سپاهان در پست مورد علاقه‌اش در تیم ملی به میدان رفت.

نورافکن بازی در این پست را دوست دارد

به گزارش "ورزش سه"، امید نورافکن که به‌خاطر مصدومیت‌های متوالی نتوانسته بازی ملی زیادی زیر نظر امیر قلعه‌نویی انجام بدهد و در سال گذشته سه حضور ثابت مقابل روسیه (دوستانه)، افغانستان و قرقیزستان (تورنمنت کافا) داشت و در دیدار با کنیا به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته بود، در فروردین‌ماه دوباره در لیست تیم ملی قرار گرفت و دو بار برابر ترکمنستان تعویضی به زمین رفت که این اتفاق دیروز هم برای او رخ داد.

بازیکن چپ‌پای سپاهان که در سه بازی ثابت و سه حضور تعویضی در مسابقات تیم ملی زیر نظر امیر قلعه‌نویی بیشتر در پست‌های دفاع چپ و هافبک دفاعی به کار گرفته شده بود، در جدال برگشت مقابل هنگ‌کنگ در جایی که مورد علاقه‌اش است، به میدان رفت.

2031095

نورافکن که نشان داده بیشتر از همه پست‌ها بازی در پست هافبک میانی-هجومی را دوست دارد، در دیدار برگشت مقدماتی جام جهانی مقابل هنگ‌کنگ در دقیقه 78 به جای سامان قدوس به زمین رفت تا انرژی بیشتری به خط میانی زمین در لحظات پایانی بدهد و برتری ایران را حفظ کند.

این بازیکن امیدوار است بازی در پست هافبک را دوباره در تیم ملی تجربه کند که بعید نیست در دیدار بعدی مقابل ازبکستان هم در همین‌جا استفاده شود.

دیدگاه‌ها