کد خبر : 2027008 | 18 خرداد 1403 ساعت 10:13 | 22.8K بازدید | 74 دیدگاه

تکراری است اما فقط شرمندگی برایمان ماند

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: تنها چیزی که برایمان ماند شرمندگی است.

تکراری است اما فقط شرمندگی برایمان ماند

به گزارش "ورزش سه"، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2024 از روز سه‌شنبه 15 خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده است و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری می‌شود.

علیرضا فراهانی مصلح‌آبادی پس از این دیدار بیان کرد: رقابت جذابی بود، اما نتیجه به هیچ وجه خوب نبود. می‌دانم این حرف تکراری است اما بازیکنان تمام تلاش‌شان را می‌کنند و هیچ شکی در این موضوع نیست اما نتیجه به دست نمی‌آید و تنها چیزی که برایمان ماند شرمندگی است. امیدوارم فردا برابر ترکیه به برتری برسیم و طلسم ناکامی‌مان شکسته شود.

وی با اشاره به بدشانسی تیم ملی والیبال ایران گفت: نمی‌دانم چطور بگویم، همه تلاشمان را در تمامی مسابقات کردیم، اما در نهایت با دو یا سه امتیاز نتیجه را از دست می‌دهیم. مقابل کوبا، آرژانتین، صربستان و… این اتفاق رخ داد؛ درحالی‌که می‌توانستیم در چهار دیدار به برتری برسیم و امروز هم می‌توانستیم برابر بلغارستان به برتری برسیم اما این اتفاق رخ نداد.

فراهانی در خصوص عملکرد خود برابر بلغارستان گفت: خدا را شکر نمایش خوبی داشتم اما واقعیت این است زمانی که تیم نتیجه لازم را کسب نکرده است عملکرد شخصی اهمیتی ندارد.

دیدگاه‌ها