کد خبر : 2027015 | 18 خرداد 1403 ساعت 10:51 | 59.3K بازدید | 133 دیدگاه

شرمنده‌ایم، درک نمی‌کنم و نمی‌دانم چه بگویم

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: واقعا نمی‌دانم چه بگویم. انگار طلسم شده‌ایم.

شرمنده‌ایم، درک نمی‌کنم و نمی‌دانم چه بگویم

به گزارش "ورزش سه"، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2024 از روز سه‌شنبه 15 خرداد در شهرهای کوکورای ژاپن (گروه سوم) و اوتاوای کانادا (گروه چهارم) آغاز شده است و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری می‌شود.

تیم‌ ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در این هفته در سالن همایش‌های غرب ژاپن در شهر کوکورا به مصاف بلغارستان رفت و سه بر دو نتیجه را به حریف واگذار کرد.

ویدئو: 334983

میثم صالحی پس از این دیدار اظهار کرد: شروع خوبی داشتیم و حتی در ست دوم هم به خوبی جلو رفتیم منتها رقابت گره خورد. واقعا نمی‌دانم چه بگویم انگار طلسم شده‌ایم. شرمنده هستیم تا می‌خواهیم یک بازی خوب داشته باشیم، تلاش کنیم و بجنگیم اتفاقاتی در زمین رخ می‌دهد که گیج می‌شویم. شرمنده شدیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی پیروز شویم.

وی در خصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به شکست در دیدارهای قبلی، فشار زیادی روی بازیکنان‌مان وجود دارد. سعی می‌کنیم که نتایج گذشته را فراموش کنیم و در دیدارهای بعدی برای نمایشی بهتر به زمین بیاییم، اما متاسفانه گاهی با وجود این که چند امتیاز جلو هستیم، نتیجه را از دست می‌دهیم. واقعا برای خودمان هم قابل درک نیست. شرمنده هستیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی بتوانیم جبران کنیم.

دیدگاه‌ها