کد خبر : 2027055 | 18 خرداد 1403 ساعت 14:10 | 135K بازدید | 376 دیدگاه

تعریف لئو از رقیب و دشمن قدیمی

مسی: رئال بهترین تیم حال حاضر جهان است

لیونل مسی، کاپیتان سابق بارسلونا، می‌گوید رئال مادرید در حال حاضر بهترین تیم جهان است.

مسی: رئال بهترین تیم حال حاضر جهان است

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی پس از قهرمانی اخیر رئال مادرید در چمپیونزلیگ با برتری بروسیا دورتموند در فینال ومبلی، از تمجید تیم مادریدی دریغ نکرد.

این فوق ستاره آرژانتینی در مصاحبه‌ای مجله اینفوبائه اعلام کرد که رئال مادرید در حال حاضر بهترین تیم جهان است.

مسی گفت: "اگر بخواهیم درباره نتایج صحبت کنیم، مادرید بهترین تیم جهان است و اگر بخواهیم درمورد نوع بازی صحبت کنیم، من شخصاً منچسترسیتی را با پپ گواردیولا دوست دارم و فکر می‌کنم هر تیمی که گواردیولا در آن حضور داشته باشد، به‌خاطر نگرش، نحوه تمرین و عملکرد او خاص خواهد بود."

جام جهانی 2026؟

این بستگی به احساس من، اینکه از نظر جسمی چگونه هستم و اینکه درمورد خودم واقع بین باشم، دارد. و اینکه بدانم آیا توانایی رقابت و کمک به هم تیمی‌هایم را دارم یا نه.

2031176

قهرمانی در جام جهانی قطر؟

زندگی ادامه دارد. من باید در پاریس ادامه می‌دادم، باید اینجا زندگی می‌کردم و به تلاش برای رسیدن به قهرمانی ادامه می‌دادم. اکنون چالش دیگری با تیم ملی داریم که بتوانیم برای قهرمانی کوپا آمه‌ریکا تلاش کنیم. اما در عین حال قهرمانی جهان هستیم. از این قهرمانی طوری احساس رضایت کردم که انگار به همه چیز رسیده‌ام.

استفاده از مشاوره روانشناسی دوران حضور در بارسلونا؟

حقیقت این است زمانی که مدت‌ها پیش در بارسلونا بودم پیش مشاور رفتم، هرگز آن را امتحان نکرده بودم، خیلی تمایلی به این طور چیزها نداشتم. من آن را دوست نداشتم. آدمی هستم که همه چیز را در خود نگه می‌دارم. حقیقت این است که وقتی پیش روانشناس رفتم برای من خیلی خوب بود، خیلی دوستش داشتم و خیلی به من کمک کرد.

هواداران بارسلونا هرگز مثلث هیجان‌انگیز لیونل مسی، لوئیس سوارز و نیمار را فراموش نمی‌کنند. سه بازیکن تاثیرگذار در خط حمله بارسا یک به یک از این باشگاه جدا شدند و طی سال‌های اخیر مسیرهای متفاوتی را سپری کردند.

نیمار به پاری سن ژرمن و سپس الهلال عربستان رفت. سوارز ابتدا به اتلتیکو مادرید و سپس به لیگ برزیل رفت. مسی هم ابتدا به پاری سن ژرمن و سپس به اینترمیامی رفت.

2031171

یکی از اتفاقاتی که به غیر از طرفداران بارسلونا شاید علاقه‌مندان به فوتبال هم خواستار تکرار آن هستند، همبازی شدن دوباره این ستاره‌هاست. از نظر مسی، این امید می‌‌تواند در اینترمیامی به واقعیت تبدیل شود، چون او به نظر او در زندگی هر چیزی امکان‌پذیر است.

مسی گفت: "نمی‌دانم، اما حقیقت این است که در حال حاضر چنین چیزی سخت است، چون نیمار اکنون در عربستان سعودی است و یک سال دیگر قرارداد دارد. در واقع، زندگی آنقدر تغییر می‌کند که هر اتفاقی ممکن است بیفتد."

او همچنین اعلام کرد که این سه نفر یک گروه مجازی دارند و با یکدیگر گفتگو می‌کنند: "ما برای بازسازی مثلث MSN یک گروه مجازی تشکیل داده‌ایم و اغلب صحبت می‌کنیم. نیمار به خوبی اسپانیایی صحبت می‌کند."

مسی علاوه بر داشتن هم‌تیمی‌های سابق خود در بارسلونا یعنی سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا، در اوایل سال جاری با لوئیس سوارز هم‌تیمی شد و پیوستن نیمار به آن‌ها جالب توجه خواهد بود‌.

دیدگاه‌ها