کد خبر : 2027166 | 19 خرداد 1403 ساعت 05:10 | 32K بازدید | 9 دیدگاه

خداحافظی ستاره جوان یونایتد با ترانه معروف!

برندون ویلیامز، بازیکن جوان منچستر یونایتد، پس از اینکه توسط باشگاه آزاد شد، پیام خداحافظی احساسی‌ای را در اینستاگرام نوشت.

خداحافظی ستاره جوان یونایتد با ترانه معروف!

به گزارش "ورزش سه"، ویلیامز، پس از ۱۷ سال حضور در اولدترافورد، با خداحافظی احساسی از باشگاه خداحافظی کرد. او از سن شش سالگی در تیم شیطان سرخ بوده و در ۵۱ بازی برای تیم اصلی، یک بار گلزنی کرده و یک پاس گل داده است. این مدافع ۲۳ ساله فصل گذشته به صورت قرضی در ایپسویچ تاون بازی کرد، جایی که در ۱۷ بازی دو گل به ثمر رساند. حالا، پس از اینکه یونایتد با انتشار بیانیه‌ای از این ستاره سابق آکادمی خود قدردانی کرد، ویلیامز به دنبال باشگاه جدیدی است.

بیانیه یونایتد به شرح زیر است: "براندون ویلیامز در پایان قرارداد با بهترین آرزوها از سوی همه در باشگاه، منچستر یونایتد را ترک خواهد کرد."

این بیانیه سپس با آرزوی بهترین‌ها برای این بازیکن جوان اهل منچستر به پایان رسید: "براندون می‌تواند هر وقت که بخواهد به آکادمی و خانه‌اش منچستر یونایتد برگرد. ما می‌خواهیم برای او در آینده بهترین‌ها را آرزو کنیم."

2031342

ویلیامز پستی صمیمانه در اینستاگرام نوشت و در آن ضمن ابراز علاقه مداوم خود به باشگاه، از کارکنان و مقامات یونایتد نیز قدردانی کرد. این پست شامل مجموعه‌ای از دوران حضور ویلیامز در یونایتد بود که با آهنگ "Hometown Glory" از ادل همراه شده بود.

او نوشت: "همیشه امیدوار بودم که هرگز مجبور به انتشار این پست نشوم. از سن ۷ سالگی، این باشگاه فوتبال منچستر یونایتد از صخره تا کارینگتون، روز به روز و بخشی از زندگی من بوده است. اما خوشحالم که توانستم برادرانی پیدا کنم خوشحالم. می‌خواهم از کسانی که ۱۷ سال گذشته را با آن‌ها گذرانده‌ام، تشکر کنم. از کارکنان، مسئولان تجهیزات، کارگران تعمیر و نگهداری، امنیت و فیزیوتراپ‌ها – می‌توانم ادامه دهم – همگی فوق العاده بودید و البته مربیان. سپس مهمتر از همه، از شما هواداران، ستون فقرات باشگاه، دلیلی که ما برای عملکرد در بالاترین سطح سخت تلاش می‌کنیم، متشکرم چون همه شما سزاوار آن هستید.»

علاوه بر ویلیامز، یونایتد پس از اعلام لیست رسمی بازیکنان حفظ شده خود، خروج چند بازیکن دیگر را تایید کرد. این باشگاه با آنتونی مارسیال و رافائل واران، در کنار بازیکنان ذخیره چارلی مک‌نیل، مارکوس لارنس و کی پلوملی قطع همکاری کرد.

دیدگاه‌ها