کد خبر : 2027194 | 19 خرداد 1403 ساعت 09:41 | 24.3K بازدید | 18 دیدگاه

فقط یک بازیکن در انتظار اولین بازی ملی

در فهرست 26 نفره حال حاضر تیم ایران فقط یک بازیکن تجربه بازی ملی ندارد.

فقط یک بازیکن در انتظار اولین بازی ملی

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی طی یک سال و سه ماه گذشته بازیکنان و مهره‌های جوان زیادی را برای اولین بار در بازی‌های ملی استفاده کرد که ازجمله آنها می‌توان به حسین پورحمیدی، محمدامین حزباوی، آریا یوسفی، سعید مهری، محمدرضا آزادی، شهریار مغانلو، رضا اسدی، جواد آقایی‌پور، محمدجواد حسین‌نژاد و ... اشاره کرد ولی هنوز یک نفر که در اردوی تیم ملی هم حضور دارد، با پیراهن ایران به میدان نرفته است.

مهدی لیموچی که درخشش ادامه‌دارش در آلومینیوم اراک موجب شد برای دومین بار در لیست تیم ملی ایران قرار بگیرد، در فروردین‌ماه فرصت حضور برابر ترکمنستان را به دست نیاورد و در مسابقه گذشته مقابل هنگ کنگ نیز این شانس را پیدا نکرد تا به‌عنوان یار جانشین به زمین برود.

2031375

وینگر تکنیکی و سرعتی آلومینیوم اراک امیدوار است مثل بازیکنان پرشماری که طی یک سال و سه ماه اخیر فرصت اولین بازی ملی خود را به دست آوردند، در دیدار پیش رو مقابل ازبکستان این شانس را از سوی قلعه‌نویی پیدا کند و اولین بازی ملی برای او در سن 24 سالگی ثبت شود.

لیموچی که در فصل اخیر 5 گل و 5 پاس گل در لیگ برتر و یک گل و دو پاس گل در جام حذفی داشته، انگیزه زیادی برای حضور در اولین بازی ملی خود دارد و امیدوار است این فرصت را به دست بیاورد.

دیدگاه‌ها