کد خبر : 2027239 | 19 خرداد 1403 ساعت 12:37 | 16.6K بازدید | 13 دیدگاه

باز ماندن از سفر

ترکمنستان به مربیان هنگ کنگ ویزا نداد!

هنگ کنگ نمی‌تواند در بازی بیرون خانه برابر ترکمنستان از سرمربی خود استفاده کند.

ترکمنستان به مربیان هنگ کنگ ویزا نداد!

به گزارش "ورزش سه"، هنگ کنگ بعد از 4 شکست و یک تساوی، به دنبال اولین برد مرحله گروهی مقدماتی پس از شکست کامبوج در سال 2019 است، اما بدون دو عضو اصلی کادرفنی خود راهی ترکمنستان شد.

هنگ کنگ باید آخرین مسابقه مقدماتی جام جهانی 2026 را بدون سرمربی خود و دستیارش انجام دهد، زیرا ویزای سفر آنها به ترکمنستان به موقع تایید نشد.

هنگ کنگ سه‌شنبه در بازی پایانی دور مقدماتی خود به مصاف ترکمنستان می‌رود، در حالی که هر دو تیم از دور رقابت‌ها خارج شده‌اند، اما هنگ کنگ به دنبال اولین برد خود در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی از زمان پیروزی 2-0 برابر کامبوج در سال 2019 است. پیروزی خارج از خانه ای به بعد از شکست 1-0 بوتان در سال 2015 بی‌سابقه بود.

اما آنها روز پنجشنبه بدون ستو منچون (کمک مربی) و سرمربی، روبرتو لوسادا، که هر دو به تازگی پس از استعفای ناگهانی اندرسن، سرمربی سابق تیم هنگ کنگ، قبول مسئولیت کردهاند، راهی ترکمنستان شدند.

فدراسیون فوتبال هنگ کنگ گفت که تلاش کرده تا برای مربیان جدید خود ویزا بگیرد اما موفق نشد. سخنگوی فدراسیون گفت: «پس از مطلع شدن از استعفای سرمربی سابق، بلافاصله درخواست‌های ویزای مربیان جدید را بررسی کرد و تمام مدارک مورد نیاز نیز ارائه شد با این حال، آنها ویزا را قبل از عزیمت تیم دریافت نکردند.»

دیدگاه‌ها