کد خبر : 2027360 | 19 خرداد 1403 ساعت 21:28 | 13.2K بازدید | 9 دیدگاه

محسن‌نژاد به مدال نقره تورنمنت مجارستان رسید

کشتی‌گیر وزن ۶۰ کیلوگرم ایران، به مدال نقره تورنمنت رنکینگ مجارستان دست یافت.

محسن‌نژاد به مدال نقره تورنمنت مجارستان رسید

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در جریان دیدار فینال وزن ۶۰ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی تورنمنت رنکینگ مجارستان، امشب (شنبه - ۱۹ خرداد ۱۴۰۳)، مهدی محسن‌نژاد با قبول شکست برابر حریف گرجستانی، به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.

به این ترتیب در وزن ۶۰ کیلوگرم، محسن‌نژاد مقابل آبولادزه، کشتی‌گیر گرجستانی به روی تشک رفت که در پایان با نتیجه ۶ - ۵ شکست خورد تا با کسب مدال نقره، به کار خود در این مسابقات پایان دهد. آبولادزه در مرحله یک چهارم نهایی، امیررضا ده‌بزرگی دیگر کشتی‌گیر ایران را هم شکست داده بود.

ویدئو: 335078

مهدی محسن‌نژاد در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر ولی‌زاده را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله هم با نتیجه ۸ بر صفر داهیون کیم از کره جنوبی را مغلوب کرده و به فینال این وزن راه یافت.

دقایقی قبل نیز در دیدار رده‌بندی وزن ۶۰ کیلوگرم، امیررضا ده‌بزرگی مقابل عبدالکریم فرجات از الجزایر با نتیجه ۷ بر صفر به پیروزی رسید تا مدال برنز این رقابت‌ها را به دست‌ آورد.

از لحظاتی دیگر نیز در دیدار رده‌بندی وزن ۶۳ کیلوگرم، میثم دلخانی به روی تشک می‌رود و در فینال وزن ۱۳۰ کیلوگرم، فردین هدایتی به مصاف حریفان خود می‌رود.

دیدگاه‌ها