کد خبر : 2027387 | 19 خرداد 1403 ساعت 23:56 | 123.9K بازدید | 108 دیدگاه

مهرداد محمدی یک سال دیگر در جمع آبی‌ها

آغاز مذاکرات استقلال برای حفظ بمب تابستانی!

باشگاه استقلال مذاکرات خود با مهرداد محمدی را جهت تمدید قرارداد آغاز کرده است.

آغاز مذاکرات استقلال برای حفظ بمب تابستانی!

به گزارش "ورزش سه"، با پایان رقابت‌های لیگ برتر، تحرکات تیم‌ها برای جذب بازیکنان جدید و همچنین حفظ مهره‌های کلیدی و تأثیرگذار آغاز شده که در این میان نیز استقلال به مانند سایر تیم‌های حاضر در لیگ برتر، تلاش‌های خود جهت حفظ برخی از بازیکنانش از جمله مهرداد محمدی را آغاز کرده است.

با وجود آنکه در ابتدای فصل و دوران مدیریت حجت کریمی عنوان شد که قرارداد این بازیکن دو ساله است، اما تغییرات مدیریتی باعث ایجاد اصلاحات مهمی در این تفاهم نامه گردید. در تاریخ دهم تیرماه بود که محمدی در کنار حجت کریمی قراردادش را به امضا رساند.

اما با حضور علی خطیر و به دلیل رعایت سقف بودجه، این بازیکن در تاریخ 29 تیرماه قرارداد جدیدی را به امضا رساند که باعث شده باشگاه استقلال برای حفظ او در فصل آینده، باب مذاکرات را با محمدی باز کرده و قرارداد او را تمدید کند.

2002082

در روزهای اخیر نیز صحبت‌هایی با مهاجم آبی ها صورت گرفته و حتی محرومیت سنگین و 6 جلسه ای که توسط کمیته انضباطی اعمال گردیده نیز باعث نشده تا مدیریت استقلال از تمدید قرارداد محمدی منصرف شود و طرفین نیز به توافقات اولیه‌ای دست پیدا کرده‌اند.

بدین ترتیب انتظار می‌رود که پس از برگزاری مجمع عادی باشگاه استقلال و حضور اعضای جدید هیئت مدیره و انتخاب مدیرعامل، روند تمدید قرارداد مهرداد محمدی تسریع پیدا کرده و او برای فصل بعد نیز لباس آبی‌ها را بر تن کند.

دیدگاه‌ها