کد خبر : 2027388 | 20 خرداد 1403 ساعت 06:50 | 46.9K بازدید | 22 دیدگاه

استفاده مجاز از آمبولانس پرسپولیس (عکس)

کمال کامیابی‌نیا، کاپیتان سابق پرسپولیس، به واسطه آسیب‌دیدگی کتف از مشتریان همیشگی پزشکان پرسپولیس بود‌.

استفاده مجاز از آمبولانس پرسپولیس (عکس)

به گزارش ورزش سه، یک ورزشکار حرفه‌ای همواره باید خود را آماده آسیب‌های بدنی کند و این بخشی از شغل او در فوتبال است. در مورد کمال کامیابی‌نیا، آسیب‌دیدگی کتف در دوره‌ای او را بارها و بارها از میادین فوتبال دور کرد، چراکه با توجه به دوره نقاهت مربوط به جراحی کتف، او باید با استخوان لای زخم گذاشتن به بازی‌اش ادامه می‌داد تا به زمان مناسب برای جراحی برسد.

کمال که یکی از مهره‌های کلیدی تیم برانکو و یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران در پست هافبک دفاعی در دهه گذشته محسوب می‌شود، حتی یک‌بار پس از شیرجه در استخر از این ناحیه دچار آسیب‌دیدگی شده بود. این تصویری از دیدار پرسپولیس و نود ارومیه در جام حذفی است که کامیابی‌نیا سوار بر آمبولانس به یک مرکز درمانی می‌رود تا به آسیب‌دیدگی‌اش برسند.

2031605

نکته جالب اینکه موضوع آمبولانس پرسپولیس در روزهای اخیر جنجال‌ساز شده و انتقال علی پروین و محمود خوردبین از کنار زمین به پارکینگ ورزشگاه باعث اعتراض رئیس اورژانس تهران و اعلام جریمه شرکتی شده که این خودروها را در اختیار باشگاه پرسپولیس گذاشته است. اینجا کمال کامیابی‌نیا استفاده مجاز از آمبولانس‌های ناجی را به همه نشان می‌دهد.

دیدگاه‌ها